کارولین الیسون می گوید سام بنکمن-فرید در حال بررسی فروش سهام FTX به ولیعهد عربستان است.


شهادت مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ تا ششمین روز محاکمه جنایی سام بنکمن-فرید و بررسی سرمایه‌گذاری‌های بالقوه قبل از ورشکستگی FTX ادامه یافت.

کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research در دادگاه ادعا کرد که سام “SBF” Bankman-Fried با در نظر گرفتن سرمایه گذاری از سوی محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی (MBS) تلاش کرده است تا سرمایه خود را برای FTX افزایش دهد.

گزارش شده است که الیسون در 11 اکتبر در پرونده جنایی SBF به دادگاه مراجعه کرد فوق الذکر در سال 2022، او و Bankman-Fried درباره راه‌هایی برای محافظت از سرمایه‌گذاری‌های Alameda خود صحبت کردند. به گفته مدیر عامل سابق Alameda، Bankman-Fried گفت که MBS یک سرمایه گذار بالقوه در صرافی ارز دیجیتال قبل از سقوط آن در نوامبر بود.

سرمایه‌گذاری بالقوه MBS یکی از یادداشت‌هایی با عنوان «چیزهایی که سم را عصبانی می‌کند» در یکی از مجلات آنلاین الیسون بود، که دادستان‌ها گفتند ممکن است در ماه آگوست در دادگاه معرفی کنند. بر اساس بیانیه وی، این لیست شامل «جمع آوری سرمایه از MBS» و همچنین برگرداندن رگولاتورها به صرافی رمزارز بایننس است.

ام بی اس، ولیعهد و نخست وزیر عربستان سعودی، که دارایی خالصش میلیاردها دلار است، از طریق صندوق سرمایه گذاری دولتی این کشور در بازی های بلاک چین سرمایه گذاری کرده است. با این حال، گزارش شده است که او در سال 2018 نیز با این ترور مرتبط بوده است. واشنگتن پست جمال خاشقجی روزنامه نگار در سرکنسولگری عربستان سعودی در استانبول حضور دارد.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید