قاضی گفت که سام بنکمن-فرید می تواند با 48 ساعت اخطار با وکلای خارج از زندان ملاقات کند.


قاضی لوئیس کاپلان گفت این دستور مطابق با مقررات دسترسی دولت ایالات متحده به مواد کشفی است که برای مدیر عامل سابق FTX در 18 اوت پیشنهاد شده بود.

یک قاضی فدرال به سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX، یا SBF، اجازه می دهد تا به تیم حقوقی خود در خارج از زندان دسترسی داشته باشد، مشروط بر اینکه اخطار کافی بدهد.

قاضی لوئیس کاپلان در دستوری که در 23 آگوست به دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک داده شد، گفت که SBF با اطلاع 48 ساعته به دادستان ها و دادستان های پرونده جنایی در این پرونده اجازه دسترسی به مواد کشف شده را خواهد داشت. بلوک سلولی دادگاه خدمات پلیس ایالات متحده این تصمیم قبل از تصمیم کاپلان در مورد درخواست‌های وزارت دادگستری و تیم حقوقی SBF درباره مدت زمان اجازه دادن به مدیر عامل سابق FTX در خارج از مرکز بازداشت متروپولیتن در بروکلین برای کمک به آماده‌سازی پرونده‌اش است.

کاپلان گفت که این دستور مطابق با مقررات پیشنهادی دولت ایالات متحده برای SBF در 18 اوت است. با این حال، جزئیات پیشنهاد دولت در این پرونده تا حد زیادی اصلاح شده است، به استثنای ادعای اداره پلیس ایالات متحده که “با در نظر گرفتن این ترتیبات فوق العاده پیشنهاد داده است.” به دلیل ماهیت منحصر به فرد این پرونده. تیم حقوقی SBF درخواست کرد که به او اجازه داده شود پنج روز در هفته از زندان خارج شود تا در دفاع از خود کمک کند.

در 21 اوت، قاضی دستور داد که به SBF اجازه داده شود تا در 22 آگوست تقریباً 7 ساعت در اتاق وکیل بلوک سلولی دادگاه نیویورک بماند. بر اساس پرونده تیم حقوقی در ماه آگوست، مدیر عامل سابق FTX و وکلایش ممکن است در مورد این موضوع صحبت کرده باشند. استراتژی دفاعی که به توصیه وکیل قبلی متکی بود و باعث شد که او در رابطه با اقدامات ادعایی خود در FTX و Alameda Research “با حسن نیت” عمل کند.

مرتبط با: Sam Bankman-Fried از FTX اتهامات کلاهبرداری را رد کرد: گزارش

SBF پس از استرداد وی از باهاما و محاکمه وی در ایالات متحده در دسامبر 2022 به قید وثیقه 250 میلیون دلاری آزاد شد. در 11 اوت، در پی ادعای ارعاب شاهدان، کاپلان وثیقه خود را لغو کرد و در نتیجه او را به زندان انداخت. احتمالاً با آزمایشات ادامه خواهد یافت.

مدیر عامل سابق FTX با 12 تخلف مواجه است که شامل دو پرونده قضایی از اکتبر 2023 و مارس 2024 می شود. بانکمن-فرید همه اتهامات را رد کرد.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *