کتاب سم بنکمن-فرید را با توجه به قرارهای ملاقات یا احترام کمی توصیف می کند


بر اساس گزارش ها، مدیر عامل سابق FTX توسط آنا وینتور، سردبیر ووگ دعوت شده بود تا مهمان ویژه او در Met Gala باشد، اما در آخرین لحظه لغو شد.

مایکل لوئیس، نویسنده کوتاه بزرگتصویر جالبی از Sam Bankman-Fried (SBF) در کتاب آینده خود در مورد مدیر عامل سابق FTX ترسیم کرده است.

در یک نقل قول برای همیشه رفتن: ظهور و سقوط یک تاجر جدید در مقاله ای که در اول اکتبر در واشنگتن پست منتشر شد، لوئیس تعاملات مختلف بانکمن-فرید با رسانه ها و افراد با نفوذ قبل از فروپاشی FTX و اتهامات او در ایالات متحده را شرح داد. به گفته نویسنده، او اغلب در پس‌زمینه مصاحبه‌های آنلاین بازی‌های ویدیویی انجام می‌دهد (ماجراجویی‌های او در League of Legends به خوبی گزارش شده است) و علاقه چندانی به مردم از جمله آنا وینتور، سردبیر Vogue نشان نمی‌دهد.

لوئیس در مورد گفتگوی SBF با وینتور گفت: “سام نمی خواست بی ادب به نظر برسد.” او باید این بازی دیگر را همزمان با بازی در زندگی واقعی انجام می داد. نقش اجتماعی جدید او به عنوان جالب ترین میلیاردر بچه جدید جهان، او را ملزم به انجام انواع کارهای احمقانه می کرد. او به چیزی نیاز داشت که ذهنش را مشغول کند، چیزی غیر از آن چیزی که از او انتظار می رفت به آن فکر کند.»

لوئیس اضافه کرد که ناتالی تین، که به سمت مدیر روابط عمومی FTX و “برنامه ریز شخصی SBF” رفت، گفت که مدیر عامل سابق بسیاری از حضورهای تبلیغاتی را – اغلب در آخرین لحظه – بدون هیچ دلیلی لغو کرد. طبق گزارش ها، مصاحبه وینتور منجر به حمایت FTX و بانکمن-فرید به عنوان مهمان ویژه در Met Gala شد، اما او در نهایت آن را کم اهمیت جلوه داد.

در کتاب آمده است: «سام همه چیز را در برنامه‌اش اختیاری می‌دانست. این برنامه بیشتر یک تئوری بود تا یک طرح. وقتی مردم از سام در مورد زمانش پرسیدند، تصور کردند که یک سوال بله یا نه می‌پرسند […] وقتی او گفت بله، تنها کاری که انجام داد این بود که یک احتمال غیرصفر برای استفاده پیشنهادی از زمان خود قائل شد. هنگامی که من ارزش مورد انتظار هر تعهد را محاسبه و دوباره محاسبه می‌کردم، صفحه به شدت در حال چرخش بود.

سایر حضورهای شخصی بانکمن-فرید شامل شهادت در مقابل کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا و ملاقات با سناتور میچ مک کانل در دسامبر 2021 بود. این حضور نشان دهنده برخی از مواقع نادری بود که SBF برخلاف تی شرت و شورت معمولی خود با کت و شلوار در انظار عمومی ظاهر شد. با این حال، کاربران شبکه های اجتماعی به تصاویری از پوشیدن کفش های مدیر عامل وقت بدون بسته شدن در جلسه اشاره کردند.

مرتبط با: آزمایش FTX Sam Bankman-Fried – 5 چیز که باید بدانید

معلوم نیست پس از انتشار کتاب در 3 اکتبر، روزی که انتخاب هیئت منصفه برای محاکمه جنایی SBF در نیویورک آغاز می شود، چه اطلاعات دیگری در دسترس خواهد بود. در طول مراحل پیش بینی شده دادگاه، تعدادی پادکست، داستان های خبری، کتاب و رسانه های دیگر منتشر شد که جزئیات زندگی بانکمن-فرید قبل و بعد از فروپاشی FTX را نشان می داد. آ. 60 دقیقه در مصاحبه با لوئیس، فاش شد که SBF قصد داشت به دلیل تهدیدی که برای انتخابات و در کل دموکراسی وجود دارد، به دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا رشوه بدهد تا در انتخابات مجدد شرکت نکند.

بانکمن-فرید در روز 4 اکتبر در دادگاه نیویورک برای اولین روز محاکمه خود که قرار است تا نوامبر ادامه داشته باشد، حاضر خواهد شد. او با 7 اتهام مربوط به کلاهبرداری در FTX و Alameda Research روبرو خواهد شد که در مورد آنها خود را بی گناه دانسته است.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید