وکلای SBF می خواهند هیئت منصفه را در مورد رمزنگاری، نوع دوستی و ADHD آزمایش کنند


در همین حال، دادستان‌های ایالات متحده می‌خواهند از اعضای هیئت منصفه بالقوه درباره اعتقاداتشان درباره نحوه تنظیم ارزهای دیجیتال بپرسند.

می توان از اعضای بالقوه هیئت منصفه در محاکمه جنایی آتی سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX در مورد افکارشان در مورد رمزنگاری، نوع دوستی موثر و اختلال کمبود توجه پرسید. زیرا وکلای آنها می خواهند افرادی را که آنها را نامناسب می دانند، از بین ببرند.

در پرونده های دادگاه در 11 سپتامبر، وکلای بانکمن-فرید و دادستان های ایالات متحده به طور جداگانه لیستی از سوالاتی را ارائه کردند که می خواستند از اعضای هیئت منصفه آینده در دادگاهی که برای 3 اکتبر برنامه ریزی شده بود بپرسند.

Bankman-Fried می‌خواهد بداند که آیا اعضای هیئت منصفه بالقوه روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند و اگر چنین است، آیا پول خود را از دست داده‌اند یا دیدگاه منفی نسبت به صنعت دارند.

در یک سوال دیگر، یکی از بنیانگذاران FTX می‌خواهد بداند که آیا هیئت منصفه می‌تواند شکست یک شرکت رمزنگاری را به صاحبان آن نسبت دهد و اگر چنین است، چرا.

سوالات مربوط به ارزهای دیجیتال توسط وکلای بانکمن-فرید به هیئت منصفه بالقوه ارائه شده است. منبع: CourtListener

Bankman-Fried همچنین می خواهد افکار هیئت منصفه آینده نگر در مورد “نوع دوستی موثر”، یک جنبش فلسفی خیریه که بانکمن-فرید بر اساس آن شهرت خود را ساخته است.

سؤالات دیگر مربوط به این است که آیا هیئت منصفه فکر می‌کردند «اشتباه» است که هرگونه تجربه شخصی یا حرفه‌ای با فردی را که تحت درمان ADHD قرار می‌گیرد، و همچنین اهدای مقادیر زیادی پول به نامزدهای سیاسی و لابی‌گران برای پیشبرد منافع خود، «اشتباه» باشد.

به عنوان بخشی از رویه استاندارد، بانکمن-فرید قصد دارد از خود بپرسد که آیا هیئت منصفه بالقوه اطلاعاتی در مورد او دریافت کرده‌اند، درباره گناه یا بی‌گناهی او نظری داده‌اند، یا نظری درباره Bankman-Fried، FTX یا Alameda Research بیان کرده‌اند.

دادستان های ایالات متحده می خواهند از اعضای هیئت منصفه آینده نگر در مورد دانش آنها در مورد FTX و شرکت های تابعه آن، اینکه آیا آنها یا یکی از دوستان یا اعضای خانواده در فضای رمزنگاری سرمایه گذاری کرده یا در آن کار کرده اند، و اینکه آنها معتقدند دولت ایالات متحده باید در تنظیم این صنعت ایفا کند، سؤال کنند.

مرتبط با: سم بنکمن-فرید داروی کمی دارد و در زندان با کره بادام زمینی 3 دلاری زندگی می کند

دادستان ها همچنین می خواهند بپرسند که آیا هیئت منصفه در یک سرمایه گذاری به دلیل رفتار متقلبانه پول خود را از دست داده است یا خیر.

در 12 سپتامبر، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان، درخواست بنکمن-فرید را برای آزادی موقت پیش از جلسه استماع او در 3 اکتبر رد کرد و حکم داد که اتصال ضعیف اینترنت در داخل زندان دلیل کافی برای آزادی او نیست.

Bankman-Fried نسبت به هر هفت اتهام مربوط به کلاهبرداری مربوط به مشارکت او در سقوط FTX در نوامبر بی گناه است. او در ماه مارس سال آینده با یک محاکمه جنایی جداگانه با اتهامات اضافی روبرو خواهد شد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *