سم بنکمن-فرید از قرارداد حمایت مالی FTX با تیلور سوئیفت: گزارش خارج شد


این گزارش در تضاد با حساب های بسیاری از رسانه ها است که تیم تیلور سویفت در ارزیابی قرارداد FTX قبل از خروج آن دقت لازم را انجام داده است.

طبق گزارش ها، قرارداد حمایت مالی بین صرافی منحل شده ارزهای دیجیتال FTX و تیلور سویفت به درخواست مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید (SBF) و نه خواننده و ترانه سرا که بسیاری از گزارش ها نشان می دهند، لغو شد.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز در 6 ژوئیه که به نقل از سه نفر از آشنایان با قرارداد حمایت مالی، سام بانکمن-فرید مسئول فسخ قرارداد نزدیک به 100 میلیون دلاری با سوئیفت قبل از اعلام ورشکستگی FTX بود. طبق گزارش ها، تیم سوئیفت پس از بیش از شش ماه مذاکره، قرارداد را امضا کرد، اما زمانی که SBF قطع شد، ناامید و ناامید شد.

این گزارش با روایت بسیاری از رسانه ها مبنی بر اینکه تیم سوئیفت قبل از پایان دادن به قرارداد FTX، دقت لازم را به عمل آورد، در تضاد است. افراد مشهور، از جمله تام بردی، ستاره فوتبال، استفن کری، مدافع NBA، و دیگر چهره‌های سرشناس، پس از سقوط بازار سهام، با بررسی‌های قانونی مواجه شدند، که نامشان در دادخواست‌های دسته‌جمعی که توسط سرمایه‌گذاران ناراضی FTX تنظیم شده است.

مرتبط با: سلبریتی هایی که در حین تایید رمزارز سوختند و از آن فرار کردند

قبل از انتشار اخبار در مورد معامله بالقوه FTX، سوئیفت تا حد زیادی در فضای ارزهای دیجیتال غایب بود. اما خواننده قدرت داشتن داده های خود – یا در مورد او، موسیقی را می داند. او به دلیل ضبط مجدد و انتشار مجدد بسیاری از آلبوم های خود در سال 2021 پس از درگیری با یکی از شرکت های ضبط سابق خود مشهور است.

اولین پرونده جنایی علیه نقش بانکمن-فرید در کلاهبرداری در FTX قرار است در ماه اکتبر آغاز شود. پرونده ورشکستگی صرافی کریپتو نیز در قلمرو دلاور در حال بررسی است.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *