جوان سالوادوری معلم بیت کوین می شود و دیگر «6 دلار در روز» درآمد ندارد


جراردو موران، 18 ساله، سفر خود را به دبیرستان قدیمی خود در السالوادور، جایی که اکنون مفهوم بیت کوین را به اساتید ارشد آموزش می دهد، در یک سری توییت توصیف کرد.

یک نوجوان سالوادوری سفر خود را برای تکمیل Mi Primer Bitcoin، با نام مستعار My First Bitcoin، برنامه دیپلم بیت کوین السالوادور به اشتراک می گذارد. اکنون او به دبیرستان قدیمی خود بازگشته است تا معلمان خود را در مورد بیت کوین (BTC) آموزش دهد.

جراردو موران 18 ساله در یک سری توییت در 8 جولای ظهور Mi Primer Bitcoin را اعلام کرد، برنامه دیپلم بیت کوین السالوادور که توسط وزارت آموزش السالوادور پشتیبانی می شود.، “درآمد 6 دلار در روز” به او اجازه داد تا زندگی خود را در ساخت و ساز پشت سر بگذارد.

موران توضیح داد که او «از 11 سالگی» عمدتاً در صنعت ساخت‌وساز و گردشگری کار می‌کرد و هرگز نفهمید که چگونه شهروندان سالوادور برای یک جایزه کوچک تا این حد سخت کار کردند.

موران در توییتر گفت: «سعی کردم بفهمم چرا مردم در کشور من برای این همه پول سخت کار می‌کنند.»

«درآمد ساختن 6 دلار در روز دیگر برای من امکان پذیر نبود، بنابراین بدون اینکه بدانم فرصتی در پیش دارم، آنجا را ترک کردم».

مرتبط با: استراتژی بیت کوین السالوادور با بازار نزولی سال 2022 تکامل یافت

موران فاش کرد که او در حال حاضر در زادگاهش “آموزش بیت کوین” را رهبری می کند، و به “گروهی متشکل از 8 استاد ارشد” در دبیرستان سابق خود، آنتونیو جی. آلفارو، مدرک بیت کوین را تدریس و تدریس می کند.

گیلبرتو موتو، مدیر آموزش السالوادور، در آگوست 2022 به کوین تلگراف گفت که دولت بر ارائه آموزش بیت کوین در سراسر کشور متمرکز است، به ویژه جوانان را هدف قرار می دهد.

“اگر می توانستیم به هر 16 یا 17 ساله در کشور دسترسی پیدا کنیم، در یک سال به طور موثر کل کشور را آموزش می دادیم زیرا این جمعیت واقعاً استراتژیک است. آنها به خانه می روند و با والدین، خاله های خود صحبت می کنند. ، عموها، برادران و خواهران کوچکتر.»

مجله: در واقع استفاده از بیت کوین در السالوادور چگونه است؟
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *