ران دیسانتیس متعهد شد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، CDBC ها را در ایالات متحده ممنوع کند


دیسانتیس در سخنرانی در اجلاس رهبری خانواده در 14 ژوئیه متعهد شد در صورت انتخاب رئیس جمهور، CBDCها را در ایالات متحده ممنوع کند.

ران دیسانتیس، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده، بار دیگر از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDCs) انتقاد کرد و با احتمال وجود دلار دیجیتال در این کشور مخالفت کرد.

دیسانتیس در سخنرانی در اجلاس رهبری خانواده در 14 ژوئیه متعهد شد در صورت انتخاب رئیس جمهور، CBDCها را در ایالات متحده ممنوع کند. اگر من رئیس جمهور شوم، روز اول، ارز دیجیتال بانک مرکزی nix کامل. مرده. در این کشور چنین اتفاقی نمی‌افتد.”

DeSantis یک رقیب سرسخت دلار دیجیتال در ایالات متحده است. در ماه مه، فلوریدا لایحه‌ای را تصویب کرد که استفاده از CBDCهای فدرال را به عنوان پول ممنوع می‌کرد، با این استدلال که این امر منجر به “انتقال گسترده قدرت از مصرف کنندگان به یک مقام مرکزی” می‌شود.

تاکر کارلسون و ران دیسانتیس در اجلاس رهبری خانواده. منبع: NBC News

ارز دیجیتال بانک مرکزی تفاوت چندانی با ارز سنتی صادر شده توسط بانک مرکزی ندارد. می توان آن را به عنوان نسخه دیجیتال ارز فیات تعریف کرد که راحتی دارایی های دیجیتال را به ارمغان می آورد.

با این حال، مدت‌هاست که منبع مناقشه در جامعه کریپتو بوده است و مخالفان ادعا می‌کنند که CBDCها حریم خصوصی شهروندان را تهدید می‌کنند و می‌توانند به کنترل مطلق دولت منجر شوند، در حالی که دیگران آن را به عنوان یک مورد استفاده جهانی برای بلاک چین علاوه بر افزایش پذیرش می‌دانند. فن آوری.

با توجه به پایگاه داده CBDC کوین تلگراف، پروژه های CBDC در سال های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است، به طوری که بیش از 100 کشور در مورد این موضوع تحقیق کرده اند و حداقل 39 کشور دارای آزمایش CBDC، اثبات مفهوم یا سایر ابتکارات مرتبط هستند.

طبق گزارش ها، فدرال رزرو ایالات متحده هیچ برنامه ای برای انتشار دلار دیجیتالی به این زودی ندارد، اما ممکن است پس از انتخابات سال آینده تغییر کند زیرا نامزدهای بیشتری در طول کمپین های اولیه خود در مورد مسائل مربوط به کریپتو بحث می کنند. رابرت اف کندی جونیور از ماه می به عنوان بخشی از کمپین خود برای نامزدی ریاست جمهوری دموکرات ها، بیت کوین را تبلیغ می کند. او اخیراً از سرمایه گذاری 250000 دلاری خود در بیت کوین خبر داده است.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *