Roblox XRP را به عنوان روش پرداخت ادغام می کند


Xsolla و BitPay اکنون از ارز دیجیتال ریپل برای خریدهای درون بازی پشتیبانی می کنند.

Roblox، پلتفرم بازی آنلاین با بیش از 200 میلیون کاربر فعال ماهانه، اکنون XRP را به عنوان روش پرداخت می پذیرد. این اعلامیه در حساب توییتر BitPay در 17 اکتبر اعلام شد.

XRP به عنوان یک گزینه پرداخت اکنون توسط شرکتی پشتیبانی می شود که پرداخت های درون بازی را در Roblox، یک Xsolla مستقر در لس آنجلس، انجام می دهد. BitPay به عنوان شریکی که مسئول اتصال یکپارچه با کیف پول های کریپتو است عمل خواهد کرد.

Roblox که بر روی تمامی پلتفرم های اصلی مانند ویندوز، macOS، اندروید، iOS، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 موجود است، روزانه 65.5 میلیون کاربر فعال دارد که 44 درصد از آنها زیر 13 سال سن دارند. کاربران Roblox تقریباً ۷۷۳ میلیون دلار روی این پلتفرم هزینه کردند. – خرید بازی در سه ماهه اول 2023.

مرتبط با: فراری پرداخت های رمزنگاری شده در ایالات متحده را می پذیرد

Xsolla در تلاش های خود برای ادغام رمزنگاری در سیستم پرداخت خود بسیار فعال بوده است. در آگوست 2022، پلتفرم خودکار مدیریت رمزارز Coinchange Financials Inc. برای توسعه راه حل پرداخت توکن های غیرقابل تعویض (NFT). و با پلتفرم شبکه اجتماعی Web3 TradeZing با پخش زنده همکاری کرد. در آگوست 2023، آنها به نیروها پیوستند تا راه حل پرداخت Crypto.com را در پلتفرم ایستگاه پرداخت Xsolla ادغام کنند.

شراکت بین Xsolla و BitPay به سال 2014 برمی گردد، زمانی که این سرویس شروع به پذیرش پرداخت در BTC کرد. در سپتامبر 2023، BitPay و Xsolla پرداخت‌های PayPal USD (PYUSD) را برای بازرگانان و مصرف‌کنندگان معرفی کردند.

مجله: فراتر از رمزنگاری شواهد دانش صفر پتانسیل را از رأی گیری تا تأمین مالی را نشان می دهد
نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید