ریپل می‌گوید حادثه امنیتی باعث تسریع کسب Fortress Trust شد


یک نقض امنیتی چند میلیون دلاری شامل یک فروشنده شخص ثالث باعث شد که Ripple Fortress Trust را در 8 سپتامبر خریداری کند.

خرید Fortress Trust توسط شرکت فناوری مالی Ripple در 8 سپتامبر بیش از یک قرارداد خرید بود. این روند به دلیل یک حادثه امنیتی که ساعاتی پیش رخ داد تسریع شد شامل ریپل به کوین تلگراف تایید کرد که Fortress یک ارائه دهنده تجزیه و تحلیل شخص ثالث است.

به گفته یکی از نمایندگان ریپل، هفته گذشته پس از به خطر افتادن ابزارهای ابری توسط یک ارائه دهنده تجزیه و تحلیل شخص ثالث، بحث ها بین شرکت ها تشدید شد. اسکات پرسل، مدیر عامل Fortress در مصاحبه ای با Fortune گفت که این شرکت در این حادثه بین 12 تا 15 میلیون دلار خسارت دیده است. اکثریت وجوه بیت کوین (BTC) به همراه مقادیر کمی USD Coin (USDC) و Tether (USDT) بود.

ریپل که از زمان آغاز به کار در سال 2022 در فورترس سرمایه گذار بوده است، مجبور شد برای ادغام مشتریان خود وارد عمل شود:

“[T]این فرصت برای ریپل در دراز مدت منطقی است. خوشبختانه، Ripple در موقعیتی بود که می‌توانست به سرعت وارد عمل شود و مشتریان را ادغام کند، و هیچ نقصی در فناوری یا سیستم‌های Fortress وجود نداشت. همانطور که در توییت های خود بیان شده است، فورتس بلافاصله به محض وقوع حادثه به مشتریان خود اطلاع داده است.

مرتبط با: ریپل Fortress Trust را تصاحب می کند و سبد مجوزها را در ایالات متحده گسترش می دهد

این حادثه باعث ایجاد جنجال در جامعه رمزنگاری شد. مدیر عامل BitGo مایک بلشه اظهار داشت بر Fortress از BitGo برای ذخیره برخی از دارایی‌های خود استفاده می‌کند.

کوین لهتینیتی، یکی از بنیانگذاران Fortress، نظرات بلشی را “اظهارات گمراه کننده” خواند و پیشنهاد کرد که BitGo “کاملاً از ابتدا در جریان بوده است.” علاوه بر این، او به پیشنهاد خرید از BitGo به Fortress اشاره کرد و گفت:[You] اسکات از این وضعیت ناراحت به نظر می رسد. [Fortress’ CEO] “من ریپل را به جای معامله ای که شما پیشنهاد دادید انتخاب کردم.”

ریپل هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد حتی بیشتر در گروه Fortress سرمایه گذاری کند، از جمله مذاکرات در حال انجام با شرکت مادر Fortress Blockchain Technologies و FortressPay. یک نماینده این شرکت در بیانیه ای به کوین تلگراف گفت:

Fortress چندین ماه است که با چندین طرف به دنبال توسعه و توسعه تجارت پرداخت خود (FortressPay) بحث های خرید را سرگرم کرده است. این اولین باری نبود که با آنها در مورد خرید احتمالی صحبت کردیم.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *