SBI فناوری حواله ریپل را به بانک‌هایی در ویتنام، اندونزی و فیلیپین گسترش می‌دهد


SBI Remit از XRP به عنوان ارز پل برای ارائه حواله های سریعتر و مقرون به صرفه تر به بسیاری از کشورهای آسیای جنوب شرقی استفاده می کند.

شرکت هلدینگ مالی ژاپنی SBI Group اعلام کرد که بازوی خدمات حواله بین المللی SBI Remit با Ripple و SBI Ripple Asia برای ارائه خدمات حواله XRP (XRP) به حساب های بانکی در بسیاری از کشورهای آسیای جنوب شرقی شریک شده است.

در این اطلاعیه، این شرکت تاکید کرد که SBI Remit از سال 2017 از خدمات پرداخت ریپل برای حواله های بین المللی استفاده می کند. SBI Remit همچنین در سال 2021 راه حل هایی را با استفاده از رمزنگاری معرفی کرد و ادعا کرد که اولین شرکت در ژاپن است که خدمات حواله را با استفاده از XRP به ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. کیف پول در فیلیپین

با به‌روزرسانی جدید، خدمات فناوری پرداخت به حساب‌های بانکی در فیلیپین، ویتنام و اندونزی گسترش می‌یابد. از طریق این برنامه، SBI Remit از XRP به عنوان یک ارز پل برای فعال کردن تراکنش های حواله سریع و مقرون به صرفه استفاده می کند.

بر اساس این اطلاعیه، SBI انتظار دارد به دلیل حجم بالای حواله به حساب های بانکی در کشورهای فوق، پذیرش شتاب بیشتری بگیرد. در همین حال، SBI همچنین تاکید کرد که با شرکت راه‌حل‌های پرداخت فرامرزی Tranglo برای فعال کردن توسعه همکاری کرده است.

SBI تاریخ دقیقی را برای زمانی که این سرویس در دسترس خواهد بود مشخص نکرد، اما این شرکت تاکید کرد که این سرویس در اواخر این ماه در دسترس خواهد بود.

مرتبط با: پروژه دلار دیجیتال آزمایشی حواله خرده فروشی CBDC را با Western Union تکمیل می کند

خدمات ریپل علیرغم دعاوی جاری در ایالات متحده، همچنان در ژاپن پذیرفته می شود. در 17 آوریل، بانک های ژاپنی یاماگوچی، مومیجی و کیتاکیوشو شروع به پشتیبانی از یک سرویس حواله مبتنی بر RippleNet به نام MoneyTap P2P کردند. این بانک ها مجموعا بیش از 170 شعبه محلی دارند و از مهم ترین بازیگران بانکی در کشور محسوب می شوند.

مجله: Crypto City: راهنمای اوزاکا، دومین شهر بزرگ ژاپن
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *