ریپل 20 روز پس از اعلام از تصاحب Fortress عقب نشینی می کند


برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل Ripple، اخبار مربوط به X را به اشتراک گذاشت و گفت که او به عنوان سرمایه گذار در Fortress Trust باقی خواهد ماند.

شرکت فناوری مالی ریپل ظرف 20 روز پس از اعلام خرید Fortress Trust، که ظاهراً استخر مجوز خود را در ایالات متحده گسترش داده است، از قرارداد خارج می شود.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، این خبر را در 28 سپتامبر در مورد “ما تصمیم گرفتیم انجام ندهیم” را اعلام کرد. فناوری های بلاک چین

بر اساس اطلاعات به دست آمده توسط کوین تلگراف، ریپل برای اولین بار خرید خود را در 8 سپتامبر اعلام کرد و این خبر حتی خودی های شرکت را شگفت زده کرد. در آن زمان، ریپل اعلام کرد که قصد دارد شرکت‌های دیگری را در گروه Fortress، از جمله یک شرکت وابسته، FortressPay، خریداری کند.

چند روز بعد، Fortress Trust اذعان کرد که خرید به دلیل یک حادثه امنیتی که شامل یک ارائه دهنده تجزیه و تحلیل شخص ثالث بود، عجله داشت. اسکات پرسل، مدیر عامل Fortress در مصاحبه ای با Fortune گفت که این شرکت در این حمله 12 تا 15 میلیون دلار ضرر کرده است. اکثریت وجوه بیت کوین (BTC) به همراه مقادیر کمی USD Coin (USDC) و Tether (USDT) بود. ریپل، که از زمان آغاز به کار آن در سال 2022، سرمایه‌گذار در Fortress بوده است، مجبور شد برای ادغام مشتریان خود وارد عمل شود.

پورسل به کوین تلگراف گفت که لغو ادغام “رویداد مهمی نیست”. به گفته وی، تغییر پلان ربطی به حادثه امنیتی ندارد. “آنها سرمایه گذار و شریک بزرگی در قلعه هستند، هیچ چیز در آنجا تغییر نمی کند.” ثبت شده.

کوین تلگراف با ریپل تماس گرفت، اما این شرکت از اظهار نظر فراتر از پست X مدیر عامل خود خودداری کرد.

از آنجایی که ریپل به نبرد حقوقی برجسته خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ادامه می دهد، شکست این معامله می تواند به نفع سایر شرکت های مرتبط با فورتس باشد.

به عنوان مثال، سوان بیت کوین در حال کار بر روی یک سرمایه گذاری مشترک با BitGo برای ایجاد یک شرکت اعتماد فقط بیت کوین است که در انتظار تایید نظارتی در ایالات متحده است. Fortress Trust نگهبانی سوابق را در اختیار سوان قرار می دهد. زمانی که این معامله به هم بخورد، سوان دیگر درگیر امور ریپل در کشور نخواهد بود.

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید