انجمن XRP می‌گوید که پست‌های شغلی Ripple به احتمال IPO اشاره می‌کند


نقش ها و مسئولیت های فهرست شده برای کاندیدای بالقوه معیارهایی هستند که عموماً با الزامات شرکتی که در نظر گرفتن IPO در نظر گرفته می شود، مرتبط هستند.

شرکت فین‌تک ریپل یک آگهی شغلی جدید برای نقش “مدیر ارشد ارتباطات سهامداران” در 16 اکتبر در چندین مکان در داخل و خارج از ایالات متحده منتشر کرد. این آگهی شغلی باعث شد بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال آن را به عنوان اشاره ای رسمی از برنامه های شرکت برای عمومی شدن برچسب گذاری کنند.

در آگهی استخدام مشخص می شود که این موقعیت مستلزم یک خط ارتباط مستقیم با ذینفعان است. این مفهومی است که اغلب با شرکت های سهامی عام مرتبط است. کاندیدای منتخب مسئول توسعه و اجرای استراتژی های ارتباطی و مدیریت روابط برای “سرمایه گذاران فعلی و بالقوه، سهامداران فعلی و تحلیلگران مالی” خواهد بود. این نقش با شرکت هایی مرتبط خواهد بود که قصد دارند به صورت عمومی عرضه شوند.

شرح شغل بر نیاز داوطلب به ایجاد برنامه‌های استراتژیک متناسب با موقعیت‌هایی مانند “M&A، سرمایه‌گذاری‌ها، رویدادهای نقدینگی و سایر لحظات پر تاثیر” تاکید می‌کند.

نقش مدیر ارتباطات سهامداران ارشد شامل ایجاد مطالب متمرکز بر سرمایه‌گذار مانند «ارائه‌ها، برگه‌های اطلاعاتی، مطالعات موردی و تحلیل‌ها» است. چنین اسنادی در خدمت روشنگری و آموزش سرمایه گذاران بالقوه در مورد چشم انداز و عملکرد شرکت هستند و آنها را جزء ضروری فرآیند آماده سازی عرضه اولیه اولیه (IPO) می کنند. مسئولیت‌های این نقش همچنین شامل نگهداری پایگاه داده سهامداران و مدیریت ارتباطات معمول مانند به‌روزرسانی‌های فصلی است.

مرتبط با: واکنش شرکت‌های ارز دیجیتال به اقدامات اجرایی قانون‌گذاران ایالات متحده چگونه است؟

بسیاری از حامیان XRP و جامعه طرفدار ریپل در X (توئیتر سابق) این شغل را به عنوان یک اشاره احتمالی به وقوع IPO می نامند. برخی از مدیران کلیدی شرکت نیز به احتمال عرضه عمومی ریپل اشاره کردند، اما هیچ نشانه ای در مورد زمان بندی ارائه نکردند.

اخیراً به دلیل شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه صدور رمز ارز XRP، این شرکت پرداخت مبتنی بر کریپتو در کانون توجه قرار گرفته است. ریپل در اوایل جولای زمانی که قاضی حکم داد که XRP یک امنیت برای فروش در مبادلات دارایی دیجیتال نیست، سود زیادی به دست آورد.

مدیران کلیدی ریپل اظهار داشتند که اگرچه پرونده SEC برای آنها فرصت های تجاری زیادی در ایالات متحده به همراه داشت، اما بیشتر تجارت حواله آنها در خارج از آمریکا است.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مرتبط با رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید