Ripple CTO درخواست تجدید نظر SEC را روشن می کند، پیچیدگی پرونده را برجسته می کند


به گفته دیوید شوارتز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال ارائه درخواست تجدیدنظر در این مرحله است، بر اساس این تفسیر که پرونده حقوقی هنوز به نتیجه نرسیده است.

در به روز رسانی اخیر در X (توئیتر سابق)، دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری آزمایشگاه ریپل، به پیشرفت اخیر اشاره کرد که شامل اعتراض کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بود.

راستی به گفته شوارتز، کمیسیون SEC بر اساس این تفسیر که پرونده حقوقی هنوز به نتیجه نرسیده است، در حال تجدید نظر است. این درک به اشخاص ذینفع این امتیاز را می دهد که پس از خاتمه پرونده درخواست تجدید نظر کنند. هدف از این راهبرد رویه ای افزایش کارایی رسیدگی های حقوقی و جلوگیری از وقفه دائمی دعوای اصلی به دلیل تعداد زیاد درخواست های تجدیدنظر در مورد تصمیمات جزئی است.

پس از تصمیم مهم قاضی تورس مبنی بر اینکه XRP تحت طبقه بندی اوراق بهادار قرار نمی گیرد، SEC درخواست تجدید نظر داده است. اگرچه این حرکت SEC با تصمیم مساعد ریپل پشتیبانی می شود، اما بر روی یک تحول پیش بینی نشده در روند قانونی تمرکز دارد.

CTO تاکید کرد که متحد کردن اعتراضات برای بهتر کردن کارها حیاتی است. این مهم است زیرا داشتن تجدید نظر جداگانه می تواند روند قانونی را طولانی تر کند. معمولاً فرآیند تجدیدنظر حداقل یک سال طول می‌کشد، و با چندین تجدیدنظر در حالی که پرونده در حال رسیدگی است، می‌تواند روند رسیدگی‌های حقوقی را کند و پیچیده کند، حتی شاید هرگز پایان نیابد.

با این حال، CTO توضیح داد که یک قانون برای موارد خاص وجود دارد. SEC استدلال می کند که وضعیت منحصر به فرد در این مورد دلیلی برای انجام کارها متفاوت است. پیشنهاد می‌کند تا زمانی که درخواست تجدیدنظر حل نشود، روند متوقف شود، اما ریپل مخالف است.

ریپل و رهبران آن معتقدند که حتی اگر SEC بتواند درخواست تجدید نظر کند، دعوای اصلی باید تا زمانی که روند تجدیدنظر ادامه دارد ادامه یابد. این با ایده اجازه دادن به ادامه دادرسی و بررسی دقیق درخواست‌های تجدیدنظر در زمانی که همه چیز تمام شد، مطابقت دارد.

مرتبط با: Ripple و ConsenSys برای حمایت از نوآوری CBDC به برنامه Mastercard می پیوندند

به دلیل شایعاتی که در جامعه بیت کوین منتشر شد، CTO اطلاعات بیشتری ارائه کرد. بحث شد که SEC ممکن است بخواهد تصمیم قاضی تورس را در دادگاه های بالاتر تجدید نظر کند. این نشان می دهد که مدیریت قوانین و قوانین برای چیزهایی مانند دارایی های دیجیتال چقدر می تواند پیچیده باشد.

نتیجه اختلاف حقوقی بین آزمایشگاه ریپل و SEC به شدت تحت تأثیر انتخاب دادگاه برای پذیرش درخواست تجدیدنظر خواهد بود.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری در واقع با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *