CLO ریپل آخرین پرونده SEC را “محور ریاکارانه” می خواند


او خاطرنشان کرد که Gensler درخواست تجدیدنظر فوری داد و همچنین استدلال کرد که مقررات و قوانین کریپتو واضح است و باید توسط صنعت دنبال شود.

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل و مشاور عمومی در پرونده SEC علیه آزمایشگاه ریپل، آخرین ارسال از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را یک “مبادله متناقض” خواند و ادعا کرد که تأثیر کمی داشته است.

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، پس از آخرین بایگانی کمیسیون SEC ایالات متحده برای تقویت اعتراض موقت خود، گفت: نظر داد در مورد X، برنامه به عنوان نمونه دیگری از “محور ریاکارانه” ذکر شده است. آلدروتی آنچه را که به عنوان ناهماهنگی شهردار گری جنسلر، اقدامات دستکاری و تمایل به مقررات گسترده می‌دانست، برجسته کرد.

او خاطرنشان کرد که Gensler درخواست تجدیدنظر فوری داد و همچنین استدلال کرد که مقررات و قوانین کریپتو واضح است و باید توسط صنعت دنبال شود.

“یک پرونده دیگر SEC، یک محور ریاکارانه دیگر… پس از سال ها گفتن رئیس آن “قوانین واضح هستند و باید رعایت شوند”، SEC اکنون فریاد می زند که برای حل این مسائل حقوقی خاردار نیاز فوری به درخواست تجدید نظر است.

وکیل جیمز کی فیلان SEC را مورد بررسی قرار داد و نگرانی های تازه کشف شده آن در مورد حفاظت از منابع قضایی را به سخره گرفت. او به تلاش قبلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای توقف تمام مراحل رسیدگی به پرونده اشاره کرد.

وکیل مشهور طرفدار XRP، جان ای. دیتون جلب توجه کرد کسانی که در مورد SEC و Ripple Labs ایالات متحده آشنایی کافی ندارند، ممکن است پاسخ Ripple CLO Alderoty به SEC را تند ببینند. اما برای کسانی که با این پرونده آشنا هستند، توصیف آلدروتی از SEC به عنوان یک “منافق” صرفاً بازتابی از قاضی فدرال است که بر این موضوع نظارت می کند.

مرتبط با: نماینده تام ایمر از اصلاحیه ای حمایت می کند که نظارت SEC بر ارزهای دیجیتال را محدود می کند

در پرونده Grayscale، قضات فدرال از ادعاهای SEC ایالات متحده به عنوان “خودسرانه و دمدمی مزاج” انتقاد کردند. در همین حال، در پرونده Ripple XRP، قاضی نتبرن از اصطلاح «دورویی» برای توصیف مواضع متناقض SEC استفاده کرد. علاوه بر این، کریس لارسن، مدیر اجرایی ریپل، پیش‌بینی می‌کند که رویکرد SEC برای اجرای مقررات از طریق اقدامات قانونی می‌تواند در آینده نزدیک به نتیجه برسد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *