ریپل CLO و انجمن XRP از مخالفت کمیسیونر SEC با شکایت LBRY حمایت می کنند


آلدروتی قدردانی خود را از کمیسر پیرس ابراز کرد و پیشنهاد کرد که ممکن است وقت آن رسیده باشد که یک خلاصه دوستانه تشکیل دهیم.

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی آزمایشگاه ریپل (CLO) و جامعه XRP در برنامه X (توئیتر سابق) حمایت خود را از موضع هیستر پیرس، کمیسیونر کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) علیه “بی عدالتی” درک شده در LBRY ابراز کردند. مورد.

آلدروتی نشان داد او از کمیسر پیرس قدردانی کرد و گفت که وقتی بی عدالتی های مداوم در پرونده های غیر کلاهبرداری رخ می دهد، به ویژه زمانی که مصرف کنندگان هنوز در انتظار حل و فصل پرونده های تقلب واقعی هستند، بهتر است پروتکل های استاندارد را نادیده گرفته و نگرانی های خود را با صدای بلندتر و سریع تر و حتی بالقوه بیان کنند. با ارسال اخطاریه پیشنهاد کرد که ممکن است ضروری باشد. او به آمیکوس اطلاع داد تا این موضوع را بررسی کند.

کمیسر SEC در 27 اکتبر بیانیه مخالفی در رابطه با پرونده LBRY صادر کرد. پیرس تاکید کرد که کمیسیون اخیرا اقدامات اجرایی متعددی را علیه صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Ripple، LBRY، Kraken، Binance و Coinbase آغاز کرده است.

پیرس خاطرنشان کرد که در میان بسیاری از اقدامات اجرایی انجام شده توسط SEC، پرونده LBRY به ویژه برای او نگران کننده بود. با این حال وی اعلام کرد که به دلیل ادامه شکایت نمی تواند موضوع را برای مردم فاش کند.

در ماه ژوئیه، LBRY، پلتفرمی که به خاطر شبکه اشتراک گذاری فایل و پرداخت مبتنی بر بلاک چین معروف است، بخش 5 قانون اوراق بهادار سال 1933 را نقض کرده است. در نتیجه، LBRY برای همیشه از مشارکت مستقیم یا غیرمستقیم در تراکنش‌های زیر منع می‌شود: هر گونه اوراق بهادار رمزنگاری ثبت‌نشده که شامل توکن اصلی آن باشد.

پلتفرم کریپتو ابتدا سعی کرد به تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اعتراض کند، اما این تلاش بعداً متوقف شد زیرا بیهوده تلقی شد. جامعه XRP به طور خاص از این پلتفرم در تمام مراحل قانونی، از جمله درخواست تجدیدنظر، پشتیبانی کرده است. با این حال، پس از پایان یافتن پرونده به نفع SEC، LBRY تصمیم به بستن آن گرفت و دلیل بسته شدن را بار مالی و فشارهای نظارتی ذکر کرد.

مرتبط با:جامعه به حذف پرونده XRP و بسته شدن LBRY توسط SEC واکنش نشان می دهد

جان ای. دیتون، وکیل طرفدار XRP در پاسخ به بیانیه کمیسیونر گفت: پیشنهادی ممکن است زمان ارسال یک خلاصه amicus باشد. دیتون معتقد است که برای افرادی که اطلاعات داخلی دارند مهم است که نظرات خود را در دادگاه بیان کنند، همانطور که 75000 دارنده حقوق فردی نظرات خود را در دادگاه بیان می کنند.

دیتون نسبت به اقدامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه شرکت ابراز مخالفت کرده بود که به اعتقاد او باعث ناراحتی مالی شد. این دیدگاه با دیدگاهی که کمیسیونر پیرس به وضوح در بیانیه خود بیان کرده است، مطابقت دارد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید