براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل: SEC این آشفتگی را ایجاد کرد


برد گارلینگ هاوس به دلیل اظهارات “مضحک” خود در مورد شکایت آزمایشگاه ریپل به SEC حمله کرد.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده را به دلیل اظهارات اخیر که حاکی از اعتراض احتمالی به شکایت وکلایش علیه ریپل است، محکوم کرد.

گارلینگ هاوس در توییتی در 23 ژوئیه از رگولاتور به دلیل رویکرد “تنظیم از طریق تحریم” انتقاد کرد و استدلال کرد که این قانون فقط به سرمایه گذاران خرد آسیب می رساند.

گارلینگ هاوس در توییتی در 23 جولای نوشت: «SEC با اعلام پلیس تجارت کریپتو بدون صلاحیت قانونی این آشفتگی را ایجاد کرده است. «این ما را به کجا آورده است؟ مصرف کنندگان کیسه را در دادگاه ورشکستگی در دستان خود رها کردند در حالی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار کنفرانس های مطبوعاتی برگزار می کرد.

انتقاد Garlinghouse در پاسخ به اظهارات اخیر SEC در مورد Ripple بود، جایی که تنظیم کننده به طور ضمنی درخواست تجدید نظر در مورد تصمیم تقسیم علیه Ripple Labs کرد.

در 21 ژوئیه، SEC از شکایت جاری خود علیه دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform استفاده کرد تا نگرانی هایی را در مورد تصمیمی که خرده فروشی XRP (XRP) در صرافی ها تعریف قانونی یک اوراق بهادار را تشکیل نمی دهد، مطرح کند.

وکلای SEC با این استدلال که این فروش XRP باید اوراق بهادار در نظر گرفته شود، نوشت: «با احترام، این بخش‌های ریپل اشتباه قضاوت شده‌اند و این دادگاه نباید آنها را دنبال کند.

آنها افزودند: “کارکنان SEC در حال ارزیابی راه های مختلف موجود برای بررسی بیشتر هستند و قصد دارند به SEC توصیه کنند که چنین بازبینی را دنبال کند.”

مرتبط با: ریپل برای مجوز کریپتو در بریتانیا درخواست داده است

گارلینگ هاوس که مستقیماً با نظرات کمیسیون SEC صحبت می کرد، گفت که متهم کردن یک قاضی به اجرای ساده قانون “بیهوده” است.

او افزود: “همه ما می دانیم که – نه مقررات از طریق اجرای بیشتر – تنها راه برای ارائه قوانین روشن و محافظت از خرده فروشی، قانون گذاری است.”

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی آزمایشگاه ریپل، صحبت های خود را قطع کرد و گفت که تلاش برای توضیح اینکه XRP یک امنیت نیست، مانند “توضیح دادن به زمینگر مسطح است که زمین گرد است”.

در 17 جولای، گری گنسلر، رئیس SEC نیز از تصمیم دادگاه در مورد وضعیت امنیتی XRP ابراز ناامیدی کرد و افزود که تنظیم کننده به بررسی این دیدگاه ادامه خواهد داد.

بر اساس داده‌های TradingView، در زمان انتشار، XRP آزمایشگاه ریپل با قیمت 0.73 دلار تغییر می‌کند که در ماه گذشته نزدیک به 50 درصد افزایش یافته است.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *