رابرت اف کندی جونیور متعهد شد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور از دلار آمریکا با بیت کوین حمایت کند


RFK جونیور گفت که از بیت کوین برای تثبیت دلار آمریکا و معافیت سود بیت کوین از مالیات بر عایدی سرمایه استفاده خواهد کرد.

رابرت اف کندی جونیور، نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا متعهد شده است که در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، به تدریج از دلار آمریکا با بیت کوین (BTC) حمایت خواهد کرد.

کندی در سخنرانی در رویداد Heal-the-Divide PAC 19 ژوئیه ادعا کرد که حمایت از دلار آمریکا با آنچه او “ارز سخت” می نامد، از جمله طلا، نقره، پلاتین یا بیت کوین، می تواند به ثبات مجدد اقتصاد آمریکا کمک کند.

حمایت از دلار و تعهدات بدهی ایالات متحده با دارایی های ثابت می تواند به دلار کمک کند تا قدرت خود را بازیابد، تورم را مهار کند و عصر جدیدی را برای ثبات مالی، صلح و رفاه آمریکا آغاز کند.

کندی توضیح داد که این روند تدریجی خواهد بود و بسته به موفقیت طرح، میزان حمایت از دلار را تنظیم می کند.

او گفت: «برنامه من این است که خیلی خیلی کوچک شروع کنم، شاید 1 درصد از اسکناس های صادر شده توسط ارز پایدار، طلا، پلاتین نقره یا بیت کوین پشتیبانی شود.

علاوه بر این، کندی اعلام کرد که تراکنش های تبدیل بیت کوین به دلار آمریکا را از مالیات بر عایدی سرمایه معاف می کند.

به گفته وی، معافیت پیشنهادی سرمایه‌گذاری را تشویق می‌کند و استارت‌آپ‌ها را تشویق می‌کند تا کسب‌وکار خود را در ایالات متحده به جای دیگر حوزه‌های قضایی دوستدار رمزنگاری مانند سنگاپور یا سوئیس توسعه دهند.

مرتبط با: جک دورسی به رابرت کندی، نامزد طرفدار رمزارزها برای پیروزی در ریاست جمهوری توصیه می کند

جدیدترین اظهارات کندی در حمایت از بیت کوین پس از شرکت وی در کنفرانس بیت کوین 2023 میامی در 19 مه، جایی که او اعلام کرد که کمک های مالی کمپین سیاسی در بیت کوین را می پذیرد، بیان شد.

افشای سرمایه گذاری در 9 جولای نشان داد که کندی دارای 250000 دلار بیت کوین است، علیرغم انکار هرگونه قرار گرفتن در معرض این دارایی.

RFK یکی از بسیاری از نامزدهای ریاست جمهوری است که وعده های گسترده ای مبنی بر رمزنگاری داده است. در 14 ژوئیه، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری و فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس، متعهد شد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را ممنوع کند.

اگر من رئیس جمهور شوم، ارز دیجیتال بانک مرکزی را در روز اول لغو خواهیم کرد. کامل. مرده. این اتفاق در این کشور نمی افتد.

مجله: بیت کوین در مسیر برخورد با وعده های «نت صفر» است


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *