Reddit خدمات پاداش مبتنی بر بلاک چین “امتیازهای انجمن” را متوقف می کند


Reddit به دلیل مشکلات مقیاس پذیری، ویژگی Community Points را تا 8 نوامبر تعطیل می کند.

Reddit می‌گوید به‌زودی سرویس پاداش‌های طولانی‌مدت مبتنی بر بلاک چین «Community Points» خود را با استناد به نگرانی‌های مقیاس‌پذیری تعطیل خواهد کرد.

در اطلاعیه رسمی که در 17 اکتبر در subreddit r/cryptocurrency منتشر شد، یکی از اعضای تیم Reddit گفت که این پلتفرم «فرصت‌های آینده را برای امتیازات انجمن می‌بیند، اما راهی برای گسترش آن در سراسر پلتفرم وجود ندارد».

سرویس امتیازات انجمن، از جمله ویژگی عضویت ویژه، در 8 نوامبر متوقف خواهد شد. تیم Reddit گفت: «در این مرحله، دیگر امتیازی را در Reddit Vault خود نخواهید دید و دیگر نمی‌توانید امتیاز بیشتری در جوامع خود کسب کنید. عضو نوشت

امتیازات انجمن Reddit در 8 نوامبر بسته می شود. منبع: Reddit

ویژگی امتیازات جامعه، که برای اولین بار در می 2020 راه اندازی شد، به کاربران برای مشارکت مثبت در بخش های فرعی خاص امتیاز می دهد و برای تشویق محتوای با کیفیت بالاتر در پلتفرم طراحی شده است.

این نقاط، توکن‌های ERC-20 مبتنی بر اتریوم بودند که در سرویس کیف پول رمزنگاری داخلی این پلتفرم به نام «Reddit Vault» ذخیره می‌شدند.

این سرویس امتیاز که در ابتدا در شبکه اتریوم راه اندازی شد، بعداً به راه حل مقیاس بندی لایه 2 Arbitrum منتقل شد تا مقیاس پذیری بیشتر را تسهیل کند.

هر ساب ردیت توکن مخصوص به خود را داشت. توکن Moons (MOON) دارایی رمزنگاری بومی هیئت r/cryptocurrency بود، در حالی که Bricks (BRICK) برای subreddit r/FortNiteBR بود. کاربران می توانند این امتیازها را برای نشان ها و آیتم های ویژه آواتار خود خرج کنند.

در پاسخ به بیانیه اصلی، ناظر ارزهای دیجیتال «CryptoMods» توضیح داد که آنها به تازگی از این تصمیم مطلع شده اند و از این حرکت «ناامید» شده اند.

مطالب مرتبط: توکن‌های انجمن Reddit در فهرست Kraken افزایش می‌یابند

“اول از همه، ماه های شما هنوز مال شما هستند و نمی سوزند. آنها نوشتند: “عملکرد انتقال در قرارداد هوشمند خاموش نیست و Reddit کنترل خود را بر قرارداد حذف می کند.”

پس از انتشار این خبر، ارزش توکن های Reddit MOON و BRICK کاهش یافت و کاربران Reddit و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ناامیدی و خشم خود را از این تصمیم ابراز کردند.

تاجر جعلی بیزانس ژنرال به 163000 پیروان خود گفت

Reddit اساساً هر کاربر r/cc را ظرف چند ساعت ویران کرد. عضویت خصوصی ام را لغو کردم من دیگر هرگز از این پلتفرم لعنتی استفاده نخواهم کرد. امیدوارم هرکسی که این حوضچه را اداره می کند در جهنم بپوسد. چه شوخی است،” کاربر Reddit “Bunker Beans” در پاسخ به پست اصلی در r/cryptocurrency نوشت.

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید