Reddit ناظرانی را که در معامله داخلی توکن‌های Moon دخالت دارند حذف می‌کند


در 18 اکتبر، Reddit برنامه نقاط مبتنی بر بلاک چین خود را که شامل استفاده از توکن‌های رمزنگاری خاص برای subreddits بود، تعطیل کرد.

کوین تلگراف تایید کرده است که انجمن ارزهای دیجیتال r/Cryptocurrency ردیت، دو ناظر را که مشخص شد در معاملات داخلی توکن ماه دخیل بودند، اخراج کرده است.

همانطور که کوین تلگراف در 20 اکتبر گزارش داد، حداقل سه کیف پول مرتبط با ناظران گروه ردیت، صدها هزار دلار توکن مون را در 18 اکتبر، درست چند دقیقه قبل از اعلام رسمی تعطیل شدن برنامه نقاط مبتنی بر بلاک چین، راه اندازی کردند. استفاده از ارزهای دیجیتال خاص برای هر جامعه. کاهش بازار این سه کیف پول توسط حساب‌های تحلیل زنجیره‌ای در X (توئیتر سابق) مانند Lookonchain برجسته شد.

به مدیران Reddit اطلاع داده شد که برنامه امتیازات مبتنی بر بلاک چین یک ساعت قبل از اعلام رسمی خاموش می شود. اعلام Reddit باعث شد که این توکن تقریباً 85٪ کاهش یابد و به 0.0198 دلار برسد، اما دو ناظر موفق شدند به موقع فروش کنند تا از بقیه جامعه ناآگاه سود بیشتری کسب کنند.

مرتبط با: توکن های انجمن Reddit در لیست Kraken افزایش می یابد

کوین تلگراف با r/Cryptocurrency تماس گرفت تا اتهامات مربوط به معاملات داخلی و نحوه انجام تحقیقات را درک کند. مشارکت کننده اصلی و بنیانگذار u/mellon به کوین تلگراف گفت که دو ناظر حذف شده اند، در حالی که سه نفر دیگر تحت بررسی هستند:

دو مد حذف شدند زیرا آنها Moons خود را قبل از اعلام رسمی Reddit فروختند: u/rider_of_the_strom u/McGillby. “

این برنامه به شرکت کنندگان در پلتفرم اجازه می داد تا امتیاز کسب کنند و آنها را با استفاده از توکن های رمزنگاری خاص جامعه مانند Moon خرج کنند. در ساب ردیت r/CryptoCurrency، به کاربرانی که نظر ارسال می‌کنند یا نظر می‌گذارند، نشان ERC-20 MOON تعلق می‌گیرد که می‌توانند آزادانه آن را معامله کنند، انعام دهند یا برای اهداف دیگر در جامعه استفاده کنند.

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید