IRS در حال بررسی معامله‌گران ارز دیجیتال با استفاده از معافیت‌های مالیاتی پورتوریکو: گزارش


“طناب در حال سفت شدن” برای آمریکایی های ثروتمند مظنون به سوء استفاده از رژیم مالیاتی سست پورتوریکو است.

بر اساس گزارش‌ها، دادستان‌های ایالات متحده و مأموران سرویس درآمد داخلی (IRS) در حال تحقیق در مورد معامله‌گران ارزهای رمزنگاری ثروتمند و مدیران صندوق هستند که مظنون به سوء استفاده غیرقانونی از معافیت‌های مالیاتی پورتوریکو هستند.

بر اساس گزارش 12 ژوئن بلومبرگ، بازرسان در حال حاضر پرونده های مدنی و جنایی را علیه تعدادی از مدیران صندوق های تامینی، معامله گران ارزهای دیجیتال و دیگر آمریکایی های ثروتمندی که ممکن است در مورد ماهیت محل سکونت و عناصر کلیدی درآمد خود دروغ گفته باشند، تشکیل می دهند. . استفاده ناعادلانه از کاهش مالیات

مقامات ایالات متحده همچنین با وکلا و حسابدارانی که مسئول بازاریابی برنامه مالیاتی قلمرو جزیره هستند، سروکار دارند و انتظار می رود حداقل دو تحقیق پزشکی قانونی در آینده نزدیک به اتهاماتی منتهی شود. گزارش ها حاکی از آن است که دادستان ها در حال بررسی اتهامات توطئه و کلاهبرداری تلگرام هستند.

کارلوس اورتیز، وکیل دادگستری ایالات متحده، با یادآوری دیدار با دادستان فدرال ایالات متحده، گفت که دادستان ها در کنار مقامات پورتوریکویی با “عوامل IRS” کار می کنند.

“پیام این است که حلقه در حال کوچک شدن است.”

از زمانی که پورتوریکو سیاست مالیاتی جدید خود را در سال 2012 معرفی کرد، بیش از 5000 آمریکایی به این کشور نقل مکان کرده اند و یکی از مزایای انجام این کار صرفه جویی در مالیات بر درآمد فدرال است.

سیاست مالیاتی پورتوریکو برای افراد 100% معافیت از سود سهام، 60% معافیت از مالیات شهرداری و صفر مالیات فدرال بر درآمد منابع به دست آمده در منطقه را در اختیار افراد قرار می دهد.

علاوه بر این، بیش از 3600 کسب و کار توانسته اند از پرداخت مالیات بر سود سهام از درآمد و سود خودداری کنند و تنها موظف به پرداخت 4 درصد مالیات بر صادرات هستند.

در حالی که مزایای مالیاتی برخی از راحت‌ترین مزایا در جهان است، الزامات استفاده از آنها بسیار سخت است.

برای واجد شرایط بودن برای کسر مالیات، ساکنان جدید باید بتوانند ثابت کنند که حداقل 183 روز در سال در جزیره زندگی کرده اند و زمین جزیره آنها “خانه های مالیاتی” است.

به گفته وکلای آشنا با رژیم، گزارش شده است که این قوانین سختگیرانه بسیاری را تشویق می کند تا در مورد استرداد خود جعل کنند و تقلب کنند.

ساکنان قابل توجهی که به دلایل مالیاتی به پورتوریکو نقل مکان کرده اند عبارتند از پیتر شیف معتاد به طلا و مایکل ترپین، سرمایه گذار ارزهای دیجیتال. در 4 ژوئیه، رگولاتورهای پورتوریکویی بانک شیف را به دلیل رعایت نکردن حداقل سرمایه خالص بستند.

ترپین در کنفرانس سالانه بیت کوین میامی در 19 می، پورتوریکو را به عنوان “تنها جایی که می توانید بروید و مجبور به پرداخت مالیات جهانی خود بدون انصراف از تابعیت ایالات متحده نیستید” تحسین کرد.

برخلاف برخی، ترپین چندان علاقه‌ای به سیاست مالیاتی سخت‌گیرانه نداشت:

به من گفته شد که تک تک افراد ممیزی خواهند شد، و این اشکالی ندارد. یادداشت های فوق العاده دقیقی نگه می دارم. من آنها را هم یک وکیل مالیاتی و هم یک CPA را گذرانده‌ام و دو حسابدار دارم. پس ادامه دهید، من از ممیزی نمی ترسم.

ساکنان ثروتمند جزیره از کاهش مالیات برای آوردن مدیران ارشد صندوق و کارآفرینان به جزیره تمجید کردند، در حالی که برنامه مالیاتی موضوع اعتراضاتی بود که ساکنان تازه ثروتمند فوق‌العاده را «استعمارگر» با مالیات کم اعلام می‌کردند. خرج زندگی.

مجله: باشگاه فوتبال رئال بدفورد پیتر مک کورمک بیت کوین را روی نقشه قرار داده است
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *