ProShares برای راه‌اندازی ETF منحصر به فرد Short Ether Strategy آماده می‌شود


SETH ETF ProShares به زودی، حدود دو هفته پس از اولین ETFهای آتی اتریوم، معاملات خود را آغاز خواهد کرد.

ProShares سه ETF آتی اتریوم را در هفته‌های اخیر معرفی کرد. در حال حاضر، این شرکت در حال آماده سازی برای ارائه یک پیشنهاد متفاوت است.

ETF استراتژی اتر کوتاه گروه صندوق ProShares (SETH) قرار است مدت کوتاهی پس از عرضه اولین ETFهای آتی اتریوم در حدود دو هفته آینده، معاملات خود را آغاز کند.

SETH، که قرار است در بورس NYSE Arca فهرست شود، با هدف تولید نتایج معاملات روزانه که منعکس کننده عملکرد روزانه S&P CME Ether Futures Index است، همانطور که در تشکیل پرونده در روز جمعه، 13 اکتبر بیان شد، است.

این صندوق در فروش مستقیم اتریوم (ETH) شرکت نمی کند. در عوض، هدف آن بهره مندی از کاهش بالقوه ارزش دارایی است، همانطور که در دفترچه اعلام شده است. در روز جمعه، قیمت ETH در حدود 1540 دلار بود که نشان دهنده کاهش 6 درصدی نسبت به هفته گذشته است.

تصویر صفحه بایگانی ProShares SETH منبع: SEC

Blockworks گزارش داد که ProShares پیش بینی می کند که بیانیه ثبت نام برای SETH در 15 اکتبر اجرایی شود و قصد دارد این صندوق را در اوایل نوامبر معرفی کند.

با این حال، سه صندوق موجود آتی ProShares Ethereum، از جمله دو صندوق که در هر دو قرارداد آتی اتریوم و بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند، همراه با محصولات مشابه VanEck و Bitwise در تاریخ ۲ اکتبر راه‌اندازی شدند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، دو سال پس از راه اندازی ETF استراتژی بیت کوین ProShares (BITO)، ETF های آتی اتر را تأیید کرد، اولین ETF معاملات آتی بیت کوین که در اکتبر 2021 وارد بازار شد.

مرتبط با: گزارش شده است که SEC تصمیم دادگاه در مورد ETF بیت کوین Grayscale را تجدید نظر نخواهد کرد

ProShares به انتشار ETF های آتی بیت کوین با ETF استراتژی کوتاه بیت کوین (BITI) در ژوئن 2022 ادامه داد. در حال حاضر، BITO حدود 850 میلیون دلار دارایی انباشته کرده است در حالی که BITI حدود 75 میلیون دلار دارایی دارد.

در ماه آگوست، کوین تلگراف گزارش داد که ETFهای آتی اتر می توانند در ماه اکتبر تایید شوند، که باعث افزایش 11 درصدی قیمت اتریوم در آن زمان می شود.

مجله: Gracy Chen: Flame Hall، خوش بین بیت کوین ETF و شکاک Worldcoin


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید