سام بانکمن-فرید، دادستان FTX، دستورالعمل های پیشنهادی هیئت منصفه را برای محاکمه ارائه کردند


پیش از محاکمه سام بنکمن-فرید، یکی از بنیانگذاران FTX در ماه اکتبر، دادستان های دولتی خواسته های خود را درباره نحوه هدایت هیئت منصفه بیان کردند.

دادستان های ایالات متحده دستورالعمل های پیشنهادی خود را قبل از محاکمه سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX در ماه اکتبر به هیئت منصفه ارائه کردند.

این پرونده طولانی 100 صفحه‌ای، به تاریخ 21 اوت، به جزئیات چگونگی درخواست دادستان‌ها از قاضی لوئیس کاپلان برای ریاست هیئت منصفه در پرونده بانکمن-فرید، بر اساس دستورالعمل‌های قبلی هیئت منصفه از قاضی ناحیه نیویورک در سایر پرونده‌ها، می‌پردازد.

هر یک از هفت اتهامی که بانکمن-فرید با آن مواجه است – مربوط به انتقال پولی، کلاهبرداری کالا و اوراق بهادار، و همچنین کلاهبرداری و توطئه پولشویی – به تفصیل شرح داده شد.

دادستان ها پیشنهاد کردند که قاضی کاپلان چگونه باید اتهامات مربوط به هر اتهام، بار یا عناصر شواهد مورد نیاز هیئت منصفه را برای محکوم کردن بنکمن-فرید و شواهد مربوط به هر اتهام ارائه کند.

در مجموع 69 درخواست توسط دادستان برای راهنمایی هیئت منصفه در پرونده بانکمن-فرید ارائه شد. منبع: CourtListener

همچنین دستورالعمل‌هایی شامل جزئیات نحوه بررسی و بررسی شواهد توسط هیئت منصفه و رسیدن به نتیجه‌گیری در مورد محکومیت بنکمن-فرید برای هر جرم بود.

چنین پیشنهادهایی در پرونده های جنایی معمول است، اما قاضی کاپلان در نهایت تصمیم می گیرد که چگونه هیئت منصفه را آموزش دهد.

مرتبط با: سام بنکمن-فرید روزی با وکلایش در دادگاه ملاقات خواهد کرد

رئیس سابق FTX قبل از محاکمه خود برای شروع در 2 اکتبر زندانی شد و در مارس 2024 برای پنج اتهام دیگر محاکمه خواهد شد. او همه اتهامات را رد کرد.

پس از اینکه قاضی کاپلان وثیقه او را در ماه آگوست لغو کرد، بنکمن-فرید در بازداشتگاه متروپولیتن بروکلین نگهداری می شود.

فرهنگ بیت: هنرهای زیبا، موسیقی هوش مصنوعی، پادکست + بررسی کتاب در Solana


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *