نقشه راه پروژه یا قیمت رمز – کدام یک مهمتر است؟


خالق محتوا KryptosChain توضیح می دهد که چرا نقشه راه و قیمت توکن پروژه برای موفقیت آن مهم است و ارتقای اکوسیستم پولکادوت که او را بیشتر هیجان زده کرد.

در قسمت آخر صحبت های یکشنبهمجری برنامه و رئیس بازار کوین تلگراف، ری سالموند، با سفیر پولکادوت و خالق محتوا KryptosChain ملاقات کرد تا در مورد وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال و تغییرات شدید در حال وقوع در اکوسیستم پولکادوت صحبت کند.

طبق گفته‌های KryptosChain، بازار کریپتو احتمالاً در حال تبدیل شدن به آخرین گوشه بازار نزولی است و احساسات و جریان پول در سراسر فضا به طور پیوسته بهبود می‌یابد.

به طور کلی، من فکر می‌کنم در حال حاضر احساسات بازار اغراق‌آمیز است، اما امیدواریم بتوانیم آن را از طریق پذیرش نهادی و تایید نهایی یک ETF بیت کوین تغییر دهیم.

«من فکر می‌کنم نصف شدن بیت‌کوین به دلیل تاریخچه آن، محرک اصلی برای شروع یک بازار صعودی جدید خواهد بود و مردم عملکرد بازارها را بر اساس تاریخچه و روانشناسی پیرامون آن قرار می‌دهند. من فکر می کنم تا پایان سال 2024 – شاید تابستان، شاید پاییز – زمانی که ما شاهد فعالیت های بزرگی خواهیم بود.

هنگامی که از سرمایه گذاران پرسیده شد که آیا سرمایه گذاران باید به اهداف و آرمان های تیم یا پروژه هایی که صرفاً بر اساس قیمت توکن هستند باور داشته باشند، کریپتوس چین پیشنهاد کرد:

از دیدگاه من، این یک ترکیب است، و از آن‌چه که در جامعه کریپتو دیده‌ام، اکثریت مردم فقط به خاطر پول در این تجارت هستند و سپس افرادی هستند که برای فناوری و پول در آن کار می‌کنند. . و افراد بسیار کمی هستند که فقط توسعه دهندگان این تجارت هستند زیرا معتقدند می تواند دنیا را تغییر دهد و Web3 اینجاست که بماند. برای من، به عنوان یک خالق، هر دو مهم هستند. فناوری مهم است، اما اگر می‌خواهید روی آن سرمایه‌گذاری کنید، باید چیزی از آن بگیرید. من معتقدم مهم است که ببینیم بازارسازان پشت یک پروژه چه کسانی هستند.”

مرتبط با: قیمت را فراموش کنید! نقطه پولکا رمزگشایی 2023 می‌گوید که بازارهای خرسی آماده ایجاد هستند

پولکادوت به یک تغییر به موقع نیاز دارد

با توجه به دیدگاه‌های وی در مورد تحولات و تغییرات اخیر در اکوسیستم پولکادوت، KryptosChain به طور کلی نسبت به جهت‌گیری جدید پروژه مثبت و هیجان‌زده بود.

Polkadot به‌روزرسانی‌های فنی زیادی را برای تغییر همه چیز ارائه می‌کند تا اکوسیستم واقعاً قابل تعامل باشد، که یک نکته مثبت بزرگ است. ارتقاء‌ها و تغییرات بدون فورک در حراج‌های Parachain رویدادهای آتی هستند که بسیار هیجان‌انگیز هستند.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بحث Ray و KryptosChain در Polkadot Decoded 2023، گوش دهید: گفتگوهای یکشنبه، منحصراً در کانال جدید YouTube Markets & Research Cointelegraph.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Ray Salmond

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *