وکیل طرفدار ریپل مبارزه قانونی طولانی را پیش بینی می کند و به عوامل سازش اشاره می کند


جان دیتون گفت: «یک مکالمه جدی» بین ریپل، برد گارلینگ هاوس، کریس لارسن و کمیسیون بورس و اوراق بهادار درباره یک معامله احتمالی وجود نداشته است.

جان دیتون، وکیل طرفدار ریپل، گفت که انتظار دارد یک روند قانونی طولانی با کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) برای پرونده ریپل، که احتمالاً یک سال طول بکشد. دیتون پیشنهاد می کند که معامله تنها در صورتی قابل بررسی است که درخواست کوین بیس برای رد (MTD) شکایت SEC علیه آن موفقیت آمیز باشد.

به تفصیل پست کردن در X (توئیتر سابق)، دیتون در مورد فقدان مذاکرات جدی برای حل و فصل بین ریپل، مدیران آن و SEC بحث کرد. وی با اشاره به اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دنبال جریمه 770 میلیون دلاری است، پیچیدگی مرحله جریمه را که شامل فرآیندهای مختلف قانونی است، توضیح داد.

به قول او،

من فکر نمی‌کنم حتی یک گفتگوی جدی در مورد معامله بین ریپل، براد گارلینگهاوس، کریس لارسن و SEC وجود داشته باشد. SEC عصبانی و خجالت زده است و 770 میلیون دلار گوشت می خواهد.

وی توضیح داد که مرحله جریمه یک فرآیند دقیق، شبیه به آزمایش دوم است که شامل سپرده‌گذاری، درخواست اسناد، ایمیل، سوابق مالی، قراردادها و معاملات نقدینگی اختیاری (ODL) است. دیتون پیشنهاد می کند که ریپل می تواند با حذف تراکنش های ODL و کاهش هزینه های اضافی، جریمه 770 میلیون دلاری را کاهش دهد. او به پرونده LBRY اشاره می کند که در آن SEC در ابتدا 23 میلیون دلار را تعقیب کرد اما پس از 8 ماه دعوا منجر به جریمه 130000 دلاری شد.

وی با ایجاد یک چارچوب زمانی، اظهار داشت:

“من انتظار ندارم قاضی تورس تصمیم نهایی را تا پایان تابستان اتخاذ کند. به معنای واقعی کلمه ممکن است یک سال کامل برای تجدید نظر در مورد این پرونده طول بکشد.”

دیتون نتیجه پرونده ریپل را به یک پرونده مهم دیگر مرتبط دانست و بیان کرد که اگر کوین بیس در اقدام خود برای اخراج موفق باشد، SEC ممکن است موضع خود را در مورد ارزهای دیجیتال تغییر دهد و تسویه حساب با ریپل را در نظر بگیرد. با این حال، در صورت شکست MTD کوین بیس، هیچ راه حلی پیش بینی نشده است.

مرتبط با: کوین بیس در آخرین تلاش برای کنار گذاشتن پرونده رگولاتور، از اختیارات رمزنگاری SEC سرپیچی می کند

استدلال شفاهی در مورد درخواست Coinbase برای 17 ژانویه 2024 برنامه ریزی شده است و احتمالاً ظرف 60-120 روز تصمیم گیری خواهد شد. انتظار می رود ریپل در این مدت با هزینه های قانونی قابل توجهی روبرو شود زیرا تلاش می کند تا جریمه 770 میلیون دلاری را کاهش دهد. این امکان وجود دارد که پرونده Coinbase به عاملی در تلاش‌های SEC برای به تأخیر انداختن تصمیم نهایی خود در مورد ریپل مطابق با جدول زمانی اواخر تابستان Deaton تبدیل شود.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید