Crypto pro RFK Jr. دموکرات ها را ترک می کند تا به عنوان یک فرد مستقل برای ریاست جمهوری ایالات متحده مبارزه کنند


رابرت اف کندی جونیور به عنوان یک فرد مستقل با برتری 19 درصدی برای ریاست جمهوری نامزد شده است. این خیلی عقب تر از بایدن و ترامپ است.

رابرت اف کندی جونیور، نامزد طرفدار رمزارز برای ریاست جمهوری ایالات متحده. (که معمولاً به عنوان RFK جونیور شناخته می شود) در یک گردهمایی در فیلادلفیا در 9 اکتبر اعلام کرد که از پیشنهاد خود برای نامزدی در انتخابات مقدماتی دموکرات ها صرف نظر می کند. در عوض مستقل او گفت: «من اینجا هستم تا خودم را یک نامزد مستقل معرفی کنم.

کندی از حامیان ارزهای دیجیتال بود و اظهار داشت که یکی از اهداف دولتش این است که “آمریکا را به مرکز جهانی ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین تبدیل کند.” در ماه جولای، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد از دلار آمریکا با “ارزهای سخت” مانند طلا، نقره، پلاتین و بیت کوین (BTC) حمایت کند.

کندی همچنین از مخالفان سرسخت سیستم پرداخت فوری فدرال رزرو فدرال رزرو بود. او آن را معادل یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) دانست و در پستی در توییتر (اکنون X) گفت که «CBDCها مسیر لغزنده را به بردگی مالی و استبداد سیاسی می‌چسبانند». و “خطر مشخصی وجود داشت که این اولین قدم در ممنوعیت و مصادره بیت کوین بود.” هیئت فدرال رزرو ایالات متحده متعاقباً یک کمپین آگاهی عمومی برای متمایز کردن FedNow از CBDC راه اندازی کرد.

کندی چند روزی بود که تصمیم او را به سخره گرفته بود. سوپر PAC (کمیته اقدام سیاسی) حامی او، ارزش‌های آمریکایی 2024، نتایج نظرسنجی خود را در 2 اکتبر منتشر کرد و ادعا کرد که نشان می‌دهد او با حمایت 19 درصد، قوی‌ترین نامزد مستقل در تاریخ انتخابات مدرن ایالات متحده خواهد بود. رای دهندگان این در مقایسه با حمایت 38 درصدی از جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکاست.

صدها نامزد مستقل نامزدی خود را در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2024 اعلام کرده اند، اما تعداد کمی از آنها توجه گسترده را به خود جلب کرده اند. تنها رقیب باقی مانده حزب دموکرات برای بایدن اکنون نویسنده ماریان ویلیامسون است.

نام کندی برای نسل‌ها از نزدیک با حزب دموکرات مرتبط بوده است، اما مواضع او در مورد مسائل مختلف، مانند مخالفت RFK جونیور با واکسن، او را از جریان اصلی حزب و خانواده‌اش دور کرد.

مطالب مرتبط: یک نامزد کمتر دوستدار رمزارز: شهردار میامی به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پایان داد

دیدگاه های کندی در مورد ارزهای دیجیتال به طور کلی با دیدگاه های نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری و فرماندار فلوریدا ران دیسانتیس قابل مقایسه بود. دیسانتیس مخالفت کندی نسبت به FedNow و CBDC و همچنین حمایت او از بیت کوین را به اشتراک گذاشت. نظرسنجی ها نشان می دهد که دیسانتیس در جایگاه دوم پس از ترامپ برای نامزدی مقدماتی جمهوری خواهان قرار دارد.

با پیشی گرفتن بایدن و ترامپ در نظرسنجی‌های دو حزب اصلی ایالات متحده، به نظر می‌رسد که رئیس‌جمهور بعدی یک مخالف رمزنگاری باشد که از CBDC حمایت می‌کند، علی‌رغم پیشنهادهایی که در صنعت وجود دارد مبنی بر اینکه رمزارز یک موضوع تعیین‌کننده برای رای‌دهندگان در انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 خواهد بود. .

مجله: نظر: حداکثر رمزارز GOP تقریباً به بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات ها است.
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید