قانونگذار طرفدار ارزهای دیجیتال با شکست در دور اول رای گیری اولیه همچنان رئیس موقت مجلس نمایندگان آمریکا می شود.


جیم جردن، نماینده اوهایو، نامزد حزب جمهوری خواه برای ریاست مجلس، در رای گیری 17 اکتبر حمایت 200 نفر از همکاران خود را به دست آورد. این کمتر از 217 مورد نیاز برای حفظ موقعیت بود.

پاتریک مک‌هنری، نماینده کارولینای شمالی، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده و حامی ارزهای دیجیتال در کنگره، پس از اینکه یکی از همکاران جمهوری‌خواهش نتوانست آرای کافی را دریافت کند، موقتاً سومین نقش قدرتمند در دولت است.

در رای گیری با اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده در 17 اکتبر، هیچ یک از نامزدهای رئیس مجلس اکثریت آرای لازم برای تضمین کرسی را به دست نیاوردند. جیم جردن، نماینده اوهایو، نامزد حزب جمهوری خواه برای ریاست مجلس، 200 رای کسب کرد که کمتر از 217 رای لازم برای پیروزی است.

همه 212 عضو دموکرات مجلس به حکیم جفریس، رهبر اقلیت، رای دادند، در حالی که سایر قانونگذاران جمهوری خواه به نمایندگان استیو اسکالیز، کوین مک کارتی، تام ایمر، تام کول، توماس ماسی و مایک گارسیا و همچنین لی نماینده سابق نیویورک رای دادند. رفته. زلدین. طبق قوانین مجلس، رئیس مجلس نباید عضو کنگره باشد.

نماینده مک‌هنری، که از زمانی که اعضای جمهوری‌خواه به برکناری مک کارتی در 4 اکتبر رای دادند، به‌عنوان رئیس موقت مجلس مشغول به کار بوده است، در حال حاضر فاقد صلاحیت برای پیشبرد قانون در مجلس به غیر از رای رئیس مجلس است. برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده، نیمی از شعبه قانونگذاری دولت فدرال تا حد زیادی فلج شده است و این امر باعث می‌شود تا صورت‌حساب‌های مربوط به رمزارزها به پیش نرود.

نماینده پاتریک مک هنری در 17 اکتبر در مجلس نمایندگان ایالات متحده سخنرانی می کند. منبع

بسیاری از کاربران طرفدار رمزارز در رسانه های اجتماعی، با نام دستور دادن به قانونگذاران برای انتخاب مک هنری به عنوان رئیس بعدی مجلس همچنین تقریباً همه جمهوری خواهان مجلس را ملزم می کند که پشت یک نامزد واحد متحد شوند. رئیس مجلس نمایندگان پس از جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده و کامالا هریس، معاون رئیس جمهور آمریکا، در رتبه دوم در ترتیب جانشینی ریاست جمهوری این کشور قرار دارد. اما برخی کارشناسان گفته اند که خط جانشینی برای رئیس مجلس موقت مانند مک هنری صدق نمی کند.

مرتبط با: گزارش: دولت ایالات متحده یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین با بیش از 5 میلیارد دلار بیت کوین است

در زمان انتشار، مشخص نبود که مک‌هنری چه زمانی قصد برگزاری رای دوم را داشت. بسیاری از اردن به دلیل تکرار دروغ‌هایی که به نفع دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا درباره نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 می‌گویند، انتقاد کرده‌اند، اما او همچنان با اکثریت جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان و دموکرات‌ها در پشت جفریس متحد شده‌اند.

مک‌هنری کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را رهبری کرد، زیرا قانون‌گذاران به لایحه‌های رمزنگاری از جمله قانون نوآوری و فناوری مالی برای قرن بیست و یکم، قانون قطعیت تنظیم‌کننده بلاک چین، قانون شفافیت برای پرداخت‌ها و قانون سکه‌های خود را حفظ کردند، رای دادند. قرار است این لوایح برای رای گیری کامل به مجلس ارائه شود، اما وضعیت فعلی رئیس مجلس این موضوع را در آینده نزدیک بعید می کند.

مجله: نظر: حداکثر کریپتو GOP تقریباً به بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات ها است.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید