شرکت حفظ حریم خصوصی Nym صندوق 300 میلیون دلاری راه‌اندازی می‌کند، کیف پول‌های Web3، RPC و ابزارهای کاربردی را هدف قرار می‌دهد.


این شرکت امنیتی بلاک چین به دنبال پشتیبانی از پروژه های منبع باز است که ابزارها و خدمات امنیتی و حفظ حریم خصوصی را برای Web3 توسعه می دهند.

شرکت حفظ حریم خصوصی بلاک چین Nym Technologies یک برنامه تامین مالی 300 میلیون دلاری را با هدف تامین سرمایه برای پروژه های ساخت زیرساخت های امنیتی راه اندازی کرده است.

صندوق نوآوری Nym از سرمایه گذاران سرمایه گذاری خطرپذیر، از جمله Polychain، KR1، Huobi Incubator و Eden Block، سرمایه جذب خواهد کرد و بر حمایت از پروژه هایی که ابزارها و خدمات متمرکز بر حریم خصوصی Web3 را توسعه می دهند، تمرکز خواهد کرد.

هری هالپین، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Nym Technologies، گفت که حفظ حریم خصوصی به عنوان یک چرخ دنده مرکزی برای اطمینان از اینکه اینترنت غیرمتمرکز در برابر سانسور مقاوم است و از دام های Web2 جلوگیری می کند، باقی می ماند:

“این برنامه سلامت اکوسیستم حریم خصوصی را تضمین می کند، اما صنعت Web3 را به طور کلی پیشرفت می دهد و راهنمایی و بودجه را در این محیط چالش برانگیز اقتصادی کلان ارائه می دهد.”

هالپین به کوین تلگراف گفت که پروژه‌های بالقوه متقاضی سرمایه ممکن است علاوه بر صندوق Nym، مستقیماً از حامیان سرمایه‌گذاری خطرپذیر سرمایه‌گذاری کنند:

Nym متقاضیان را بررسی می‌کند و تعیین می‌کند که کدام یک به سراغ سرمایه‌گذاران می‌روند و نمی‌خواهند، و سپس سرمایه‌گذاران تصمیم می‌گیرند که چه مقدار بودجه می‌خواهند ارائه کنند.»

این برنامه قرار است در نوامبر 2023 آغاز شود و ارزیابی اولیه برنامه ها بر روی کیف پول های Web3 و برنامه هایی متمرکز خواهد شد که کلیدهای خصوصی را ذخیره می کنند که با برنامه های غیرمتمرکز (DApps) تعامل و مدیریت دسترسی دارند.

این صندوق همچنین به دنبال پشتیبانی از خدمات مورد علاقه عمومی، از جمله پروتکل‌های فراخوان رویه از راه دور (RPC) است که می‌تواند داده‌ها را از شبکه بلاک چین بازیابی کند یا تراکنش‌ها را از DApps ارسال کند، همچنین منابع، ابزارها، زیرساخت‌ها و ابتکارات زیربنایی که به‌عنوان منبع باز در دسترس عموم است. . پروژه ها.

مطالب مرتبط: چگونه شفافیت و حریم خصوصی بلاک چین را متعادل کنیم: مدیر عامل Nansen

همزمان با صندوق نوآوری، راه‌اندازی برنامه کمک‌های مالی تعداد بیشتر فرصت‌های مالی، کمک توسعه‌دهنده، راهنمایی، پشتیبانی بازاریابی، مشارکت جامعه و راهنمایی عملیاتی را گسترش می‌دهد.

Eden Block، شریک مدیریت VC Lior Messika، حمایت این شرکت را به عنوان سرمایه گذار صندوق نوآوری برای حمایت از سازندگان و کارآفرینان در اکوسیستم Nym برجسته کرد.

از آنجایی که فناوری هسته Nym طیف وسیعی از برنامه‌ها و موارد استفاده مخل از حریم خصوصی را فعال می‌کند، Eden Block از طریق انتخاب، حمایت، تامین مالی و موارد دیگر از نزدیک از تلاش‌های صندوق حمایت خواهد کرد.

این برنامه حمایت از پروژه‌ها و خدماتی را که حریم خصوصی کاربر را افزایش می‌دهند، همکاری منبع باز و مشارکت جامعه را تشویق می‌کنند، در اولویت قرار می‌دهد.

مجله: فراتر از رمزارز: شواهد دانش صفر پتانسیل را از رای دادن به امور مالی را نشان می دهد


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید