شرکت مادر پرایم تراست 8 میلیون دلار سرمایه گذاری در TerraUSD را از دست داد


شرکت Prime Core Technologies اعلام کرد که به دلیل سرمایه‌گذاری در استیبل کوین‌های الگوریتمی تحت مدیریت، 6 میلیون دلار از وجوه کاربران و 2 میلیون دلار از وجوه خزانه‌داری را از دست داده است.

شرکت مادر پرایم تراست متولی کریپتو که در حال حاضر درگیر پرونده های ورشکستگی فصل 11 است، گزارش داد که از طریق سرمایه گذاری در TerraUSD (UST) نزدیک به 8 میلیون دلار از سرمایه مشتری و خزانه داری خود را از دست داده است.

Prime Core Technologies گزارش داد که شرکت تحت مدیریت، 6 میلیون دلار از وجوه مشتری و 2 میلیون دلار از وجوه خزانه داری را از دست داده است، احتمالاً به دلیل معرفی استیبل کوین الگوریتمی، به دلیل سرمایه گذاری های IHR، که در آگوست ثبت شده است. در می 2022 سقوط کرد. این شرکت گفت سرمایه گذاری و همچنین افزایش هزینه ها در اکتبر و نوامبر 2022، در تشکیل پرونده ورشکستگی آن نقش داشته است.

در این پرونده آمده است: «در حالی که زمستان کریپتو آن رویداد ناگهانی نبود که منجر به تصاحب و این رویدادهای فصل 11 شود، شرکت تأثیر موجی ناشی از زمستان کریپتو را احساس کرد که منجر به کاهش درآمد شد».

پرایم تراست در ماه اوت در ایالات متحده اعلام ورشکستگی کرد و در آن زمان تخمین زد که تقریباً 100 تا 500 میلیون دلار بدهی و بین 25000 تا 50000 طلبکار دارد. این پرونده پس از آن صورت می گیرد که دادگاه نوادا به دلیل خطر “آسیب جبران ناپذیر” برای کاربران، عموم و “اعتماد به بازار ارزهای دیجیتال در حال ظهور”، حکم به انتصاب یک متولی برای Prime Trust داد.

مرتبط با: گزارش: مقامات FBI و NY در مورد سقوط استیبل کوین TerraUSD تحقیق می کنند

یک پرونده در ماه ژوئن گزارش داد که Prime Trust بیش از 85 میلیون دلار به صورت فیات و 69.5 میلیون دلار به صورت ارز دیجیتال به مشتریان خود بدهکار است. طبق گزارش ها، این شرکت تنها حدود 2.9 میلیون دلار فیات و 68.6 میلیون دلار در ارزهای رمزنگاری شده دارد. بخش مؤسسات مالی نوادا در ماه ژوئن دادخواستی را به دادگاه ارائه کرد تا شرکت را تحت قیمومت قرار دهد، تا حدی به دلیل “شکاف قابل توجه بین دارایی ها و بدهی های آن”.

سقوط Terra در سال 2022 توسط بسیاری به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای شتاب دهنده که منجر به سقوط گسترده بازار کریپتو شد، ارزیابی شده است. چندین شرکت از جمله FTX، BlockFi، Celsius Network و Voyager Digital در آن سال سقوط کردند یا اعلام ورشکستگی کردند. دو کوون، مؤسس آزمایشگاه Terraform در حال حاضر به دلیل استفاده از مدارک جعلی سفر در مونته نگرو در حال گذراندن محکومیت 4 ماهه زندان است، اما ممکن است در آینده در ایالات متحده و کره جنوبی تحت پیگرد قانونی قرار گیرد.

مجله: Terra به دلیل استفاده از غرور به عنوان وثیقه سقوط کرد – Knifefight


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *