Polygon ارتقاء MATIC را به یک توکن همه منظوره برای همه زنجیره ها توصیه می کند


پیشنهاد ارتقای فنی MATIC منوط به تایید جامعه Polygon است. پس از تأیید، ارتقاء MATIC به یک توکن همه منظوره منجر به تغییر نام آن به POL می شود.

شرکت توسعه لایه 2 اتریوم Polygon پیشنهاد کرده است که توکن داخلی MATIC (MATIC) خود را به یک توکن چند منظوره ارتقا دهد که می تواند برای اعتبارسنجی چندین زنجیره استفاده شود.

پیشنهاد ارتقای فنی MATIC منوط به تایید جامعه Polygon است. پس از تأیید، ارتقاء MATIC به یک توکن همه منظوره منجر به تغییر نام آن به POL می شود.

طبق اعلامیه ای که با Cointelegraph به اشتراک گذاشته شده است، ابزار POL همه پروتکل های Polygon، از جمله Polygon PoS، zkEVM و Supernets را پوشش می دهد. با به اشتراک گذاشتن جزئیات مربوط به ارتقاء مورد انتظار، در این اطلاعیه آمده است:

“اول، به مجموعه شرکت کنندگان پروتکل، یعنی بازیگران، اجازه می دهد تا برای پشتیبانی از هزاران زنجیره Polygon بدون به خطر انداختن امنیت، مقیاس شوند.”

کاربرد POL حول اعتباردهنده ها می چرخد ​​تا آنها را به انجام کار مفید تشویق کند. اگر پیشنهاد ارتقاء پذیرفته شود، ویژگی هایی مانند معماری پروتکل بازطراحی شده، مقیاس پذیری بی نهایت و عدم اصطکاک بین هر دو پروتکل را ارائه می دهد.

Polygon 2.0 از چهار لایه پروتکل تشکیل شده است. منبع: چند ضلعی

برای اعتبارسنجی‌ها، شرط‌بندی POL می‌تواند سه جریان انگیزشی ایجاد کند: پاداش‌های پروتکل، هزینه‌های تراکنش و پاداش‌های اضافی. علاوه بر اعتبارسنجی زنجیره‌های چندگانه، اعتبارسنجی‌ها می‌توانند نقش‌های متعددی را انجام دهند که شامل تولید اثبات دانش صفر و مشارکت در DAC (کمیته‌های در دسترس بودن داده) در یک زنجیره واحد است.

مرتبط با: Polygon معماری را برای “Polygon 2.0” از جمله پل جمع کننده پیشنهاد می کند

در ماه می، Sandeep Nailwal، یکی از بنیانگذاران Polygon، گفت که بازی‌های Web3 در نهایت یکی از بزرگترین محرک‌های پذیرش انبوه رمزارزها خواهند بود.

Sandeep Nailwal اثبات واقعی بودن پست را به Reddit نشان می دهد. منبع: Reddit

هنگامی که در طول یک AMA از او پرسیده شد که آیا او به موارد استفاده در زندگی واقعی برای بلاک چین به غیر از تجارت و پرداخت پرداخته است، او با اکوسیستم بازی طرف شد:

چند بازی برتر در وب 3 در 6 تا 18 ماه آینده منتشر خواهند شد و بسیار جالب است که ببینیم آیا برخی از آنها می توانند کدهای رمزنگاری شده را بشکنند یا خیر. سال گذشته بیش از 2 میلیارد دلار بودجه برای بازی های Web3 جمع آوری شد.

به عنوان یادداشت پایانی، نایلوال بر نیاز به “استقرار تدریجی پروتکل‌ها و برنامه‌ها با مهم‌تر شدن آنها تاکید کرد.”


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *