شرکت هواپیمایی لوفت هانزا برنامه وفاداری NFT را در Polygon راه اندازی می کند


مسافران خطوط هوایی می توانند پس از تکمیل مجموعه NFT خود، جوایزی مانند ارتقاء پرواز یا دسترسی به سالن فرودگاه دریافت کنند.

لوفت هانزا، یکی از بزرگترین گروه های خطوط هوایی اروپا، برنامه وفاداری توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود را در شبکه Polygon راه اندازی کرده است. این برنامه به مسافران این امکان را می دهد که سفرهای خود را به NFT تبدیل کنند که می تواند پاداش هایی مانند مایل ها و کوپن های سالن تجاری را باز کند.

در 31 اوت، لوفت‌هانزا برنامه تلفن همراه Uptrip را معرفی کرد، پروژه‌ای از واحد نوآوری دیجیتال گروه هواپیمایی، مرکز نوآوری لوفت‌هانزا، و برنامه پروازهای مکرر این شرکت هواپیمایی Miles & More.

طبق این اطلاعیه، مسافران خطوط هوایی می‌توانند کارت پرواز خود را با استفاده از این اپلیکیشن اسکن کرده و با کارت‌های تعویض NFT مبادله کنند. در داخل برنامه، کاربران باید کیف پول های رمزنگاری خود را برای چاپ و انتقال Uptrip NFT خود وصل کنند. پس از تکمیل مجموعه‌های NFT خاص، مسافران واجد شرایط دریافت پاداش‌هایی مانند ارتقاء پرواز، دسترسی به سالن فرودگاه، وضعیت پرواز مکرر یا مایل‌های پاداش خواهند بود.

کریستین ویمار، یکی از مدیران مرکز نوآوری لوفت هانزا، در اعلامیه خود گفت که Web3 هنوز در مراحل ابتدایی خود است زیرا کاربران کنجکاو هستند اما هنوز برای ورود به این موضوع مردد هستند. ویمار تاکید کرد که این پروژه در تلاش است تا وب 3 را برای مشتریان خود در دسترس قرار دهد.

به گفته کریستوفر سیگلوک، رئیس توسعه برنامه در Miles & More، علاقه زیادی به Uptrip وجود دارد. در این اطلاعیه آمده است که بیش از 20000 ثبت نام و 200000 کارت معاملاتی NFT چاپ شده است.

مرتبط با: فرودگاه بین المللی ونزوئلا برای پذیرش پرداخت های بیت کوین: گزارش

در اوایل سال جاری، لوفت هانزا علاقه خود را به ادغام فناوری های Web3 در تجارت خود ابراز کرد. یوهانس والتر از گروه لوفت هانزا در مصاحبه ای با کوین تلگراف در 12 می گفت که تمرکززدایی و توکنیزاسیون فرصت هایی را برای مدل های تجاری جدید ایجاد می کند.

در همین حال، سایر بازیگران صنعت هواپیمایی قصد خود را برای پیاده سازی Web3 در تجارت خود اعلام می کنند. در سال 2022، امارات، بزرگترین شرکت هواپیمایی در امارات متحده عربی، همچنین اعلام کرد که قصد دارد پرداخت های بیت کوین را بپذیرد و NFT ها را راه اندازی کند.

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در جعبه پاپ کورن: داستان هکر جاده ابریشم
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *