Polygon Foundation ادعا می‌کند که کیف پول‌ها دارای برچسب اشتباه بوده‌اند، انتشار Matic در Binance را رد می‌کند


نانسن که مسئول برچسب‌گذاری این کیف پول‌ها بود، ادعا کرد که این آدرس‌ها پیوندهای قوی با Polygon را نشان می‌دهند، اما پس از اینکه مدیرعامل Polygon علنا ​​آن را تکذیب کرد، برچسب را حذف کرد.

شرکت تحلیلی بلاک چین Lookonchain یک کیف پول رمزنگاری را که ادعا می‌شود متعلق به بنیاد Polygon است که مقدار زیادی از توکن‌های Matic را به بایننس منتقل کرده است، علامت‌گذاری کرده است. Sandeep Nailwal موسس Polygon Labs این ادعا را رد کرد و گفت که این یک مورد برچسب گذاری اشتباه است و کیف پول متعلق به بنیاد Polygon نیست.

Lookonchain دو کیف پول “Polygon Foundation: 0x8d36” و “Polygon Foundation: 0xf957” را علامت گذاری کرده است که مجموعا 5.5 میلیون دلار MATIC در 30 روز گذشته بر روی Binance واریز کرده اند که شامل بیش از نیمی از مبلغ سپرده شده در دو روز گذشته است. .

Matic از کیف پول هایی با برچسب Polygon Foundation به بایننس سپرده شد. منبع: Etherscan

مدیر عامل شرکت Polygon Labs Marc Boiron اولین کسی بود که این کار را انجام داد. پرچم به مشکل برچسب‌گذاری نادرست، تحلیلگر بلاک چین پاسخ داد که کیف پول‌ها توسط یکی دیگر از شرکت‌های تحلیل رمزنگاری به نام نانسن برچسب‌گذاری شده‌اند.

نانسن پاسخ داد او توضیح داد که آنها قبل از برچسب زدن چنین کیف پول‌هایی فرآیند سختی را طی کردند و دو کیف پول مورد نظر پیوندهای قوی با اعضای کلیدی Polygon نشان دادند.

مطالب مرتبط: پشته توسعه‌دهنده زنجیره L2 منبع باز جدید Polygon که از لایه 2s مجهز به Ethereum ZK پشتیبانی می‌کند

این شرکت نمونه‌های تعامل مهمی از مدیران پلی‌گون لبز با آدرس کیف پول 0x8d365687a75dc7688864822869ae0551bb6fc105 ذکر کرد. در یک مثال، Sanket که پیشگام رشد در Polygon بود، ETH را به آدرس مشخص شده ارسال کرد و همان آدرس توکن‌هایی را از دورهای خاصی که Polygon در آن سرمایه‌گذاری کرده بود، دریافت کرد، مانند Hot Cross.

برای آدرس کیف پول دوم 0xf957fa14ea72a9ecd7bdc06c5be89a5a34c7aa89، نانسن ادعا کرد که «طرف‌های متقابل از آدرس قبلی 0x8d3 و سایر نهادهای مرتبط نزدیک به Polygon تشکیل شده‌اند؛ رئیس سرمایه‌گذاری نمونه‌ای است».

با این حال، نانسن به این نتیجه رسید که آنها برچسب را حذف خواهند کرد زیرا مدیر عامل پلیگون لبز علنا ​​ارتباط این آدرس با شرکت را رد کرده بود. Boiron از Nansen برای حذف برچسب تشکر کرد و اذعان کرد که برچسب گذاری کیف پول ها کار آسانی نیست. Polygon در زمان انتشار به درخواست‌های Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: کتیبه های مکرر: «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *