یکی از بنیانگذاران Polygon استعفا داد، “از حاشیه” کمک خواهد کرد


جینتی کانانی گفت که او حدود شش ماه پیش از “سقوط روزانه” در Polygon کنار رفت.

یکی از بنیانگذاران Polygon، Jaynti Kanani، اعلام کرد که برای اولین بار در شش سال گذشته از “سقوط روزانه” در این پروژه عقب نشینی می کند.

کانانی در یک تاپیک X (توئیتر سابق) در 4 اکتبر فوق الذکر او قصد داشت بر روی “ماجراهای جدید” تمرکز کند و در عین حال “از حاشیه” به Polygon کمک کند. او به همراه مهندسان نرم افزاری مانند Sandeep Nailwal، Anurag Arjun و Mihailo Bjelic به راه اندازی شبکه Matic در سال 2017 کمک کردند که بعداً به Polygon تغییر نام داد.

“ای مرد، این مرا تکان می دهد.” فوق الذکر نایلوال به این اعلامیه پاسخ داد. “ما خیلی با هم سفر کرده ایم، برادر. اما این تازه شروع Polygon است، ای کاش می توانستیم برای مدت طولانی تری با هم در این سفر دیوانه کننده که Polygon است کارهای بیشتری انجام دهیم. اما هی، شما باید کاری را که باید انجام دهید انجام دهید.

مرتبط با: بنیانگذار Polygon: شرط بندی 1 میلیارد دلاری در جمع آوری ZK نتیجه داد

وب سایت Polygon 10 نفر از بنیانگذاران پروتکل را فهرست کرده است. که برخی از آنها هنوز در پروژه های جانبی مختلف روی پلت فرم هستند. آرجون در ماه مارس با خروج پروتکل دسترسی به داده های بلاک چین Avail، Polygon را ترک کرد.

Polygon Labs پذیرش پیشنهادهای بهبود با هدف انتقال شبکه به Polygon 2.0 را از زمان اعلام برنامه ها در ژوئن آغاز کرده است. اکوسیستم جدید از اثبات دانش صفر استفاده خواهد کرد و از چهار لایه پروتکل متمرکز بر روی سهام، قابلیت همکاری، اجرا و اثبات سهام تشکیل شده است. در زمان انتشار، توسعه دهندگان هنوز بودند مطالعه در مورد “جان بخشیدن به Polygon 2.0.”

مجله: بنیانگذار Polygon Miden: مجموعه‌های ZK «پایان بازی» برای مقیاس‌بندی بلاک چین هستند
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید