جامعه Polkadot PolkaWorld پس از شکست در مناقصه بودجه فعالیت خود را متوقف می کند


Markian Ivanichok بنیانگذار Brushfam ادعا کرد که اکوسیستم Polkadot “به کاربران اهمیتی نمی دهد” و از روند حاکمیت ابراز ناامیدی کرد.

جامعه پولکادوت پولکا ورلد اعلام کرد که پس از رد پیشنهاد انجمن برای دریافت وجوه از خزانه داری پولکادوت، فعالیت خود را متوقف کرده است. این سازمان نگرانی های متعددی را در خصوص مدیریت خزانه داری این پروژه مطرح کرده و در اطلاعیه اخیر خود ادعاهای مختلفی را مطرح کرده است.

این سازمان در پستی که در حساب رسمی X (توئیتر سابق) PolkaWorld منتشر کرد، گفت: درخواست کرد ما بر این باوریم که مدیریت خزانه‌داری تحت پلت فرم جدید حکومت باز پولکادوت به نام «OpenGov» بر مشارکت‌کنندگان بلندمدت اکوسیستم پولکادوت تأثیر می‌گذارد. به گفته پولکا ورلد، بسیاری از سازمان ها توسط خزانه داری رد می شوند و اکوسیستم پولکادوت را ترک می کنند.

این سازمان خاطرنشان کرد که در سیستم مدیریت قبلی شورایی وجود داشت که توسط مالکان پولکادوت (DOT) انتخاب می شد. به گزارش پولکا ورلد، اعضای شورا در زمینه های خاصی متخصص و در ارزیابی پیشنهادات آگاه بودند. PolkaWorld معتقد است که این باید در سیستم OpenGov موجود ادغام شود، جایی که حاکمیت مستقیماً توسط دارندگان توکن تعیین می شود.

در همین حال، Markian Ivanichok، بنیانگذار پلتفرم Brushfam که کسب و کارها را در Polkadot قرار می دهد، اعلام کرد که این پروژه از Polkadot به X Thread جدا می شود. بنیانگذار از سیستم حکومتی پولکادوت ابراز ناامیدی کرد و گفت که «دستیابی به بودجه به طور فزاینده ای دشوار است».

ایوانیچوک نیز در این موضوع است درخواست کرد او گفت که قدردانی از کاری که آنها در اکوسیستمی انجام می دهند که “به کاربر، شیوه های تجاری یا بازاریابی محصول خود اهمیت نمی دهد، غیرممکن است.”

مرتبط با: پلت فرم NFT Enjin پاراچین Polkadot Efinity را به شبکه اصلی جدید منتقل می کند

سیستم OpenGov Polkadot در اوایل امسال راه‌اندازی شد تا به هر دارنده توکن در شکل‌دهی پلتفرم نظر بدهد. با این کار، مدیریت در شبکه به طور مستقیم توسط دارندگان توکن DOT انجام می شود. آنها می توانند به طور فعال در روند رای گیری برای رای دادن به پیشنهادهایی که هدف آنها ایجاد تغییرات در اکوسیستم آنها است، شرکت کنند.

مجله: جو لوبین: حقیقت در مورد تقسیم بنیانگذاران ETH و “کریپتو گوگل”
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *