SEC فیلیپین با همتای آمریکایی خود برای مبارزه با کلاهبرداری های رمزنگاری همکاری می کند


SEC فیلیپین اکنون با SEC ایالات متحده و بانک توسعه آسیایی برای مبارزه بهتر با جرایم مرتبط با رمزنگاری همکاری می کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار فیلیپین (SEC) با همتای آمریکایی خود و بانک توسعه آسیایی برای سرکوب مجرمانی که از ارزهای دیجیتال برای ارتکاب کلاهبرداری و سایر جرایم مالی استفاده می کنند، همکاری کرده است.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی در 15 سپتامبر، این سه آژانس در ماه گذشته یک کارگاه آموزشی تحقیقاتی و اجرایی سازمان بین المللی کمیسیون های اوراق بهادار (IOSCO) برگزار کردند تا یک جعبه ابزار یکپارچه پیشگیری از کلاهبرداری و کلاهبرداری را در مورد جرایم مرتبط با رمزنگاری ایجاد کنند. .

رئیس SEC فیلیپین Emilio B. Aquino گفت هدف از این کارگاه تقویت توانایی کارکنان مجری SEC فیلیپین برای انجام تحقیقات در مورد جرایم مربوط به اوراق بهادار مانند تجارت داخلی، دستکاری بازار، کلاهبرداری غیر بازاری و کلاهبرداری های رمزنگاری است.

در کنار این کارگاه، SEC فیلیپین یادداشت تفاهم چندجانبه IOSCO در مورد جرایم رمزنگاری را امضا کرد. این تنظیم کننده همچنین از قانونگذاران محلی کمک گرفته است تا با تهیه پیش نویس قوانین جدید مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط IOSCO، قدرت اجرایی خود را تقویت کند.

اتحاد بین این سازمان ها نشان دهنده گامی رو به جلو برای فیلیپین در زمینه نظارت بر دارایی های دیجیتال در این کشور است.

بیانیه مطبوعاتی SEC در مورد مشارکت چندجانبه جدید. منبع: SEC

مرتبط با: طرح برد-برد Axie Infinity پلیس ملی فیلیپین را هشدار می دهد

در اوایل سال جاری، SEC فیلیپین انتشار چارچوب نظارتی برای دارایی‌های کریپتو را که در ابتدا قرار بود در اواخر سال 2022 منتشر شود، به تعویق انداخت.

آکینو گفت: “ما در را نبستیم. ما واقعا باید مطمئن شویم که مردم نسوزند.”

Crypto همچنان یک موضوع بحث برانگیز در فیلیپین است. بانک مرکزی این کشور و SEC محلی قبلاً از شهروندان خود خواسته بودند که در هیچ عملیاتی در مبادلات ارزهای دیجیتال خارجی شرکت نکنند.

در ماه مه 2023، SEC فیلیپین، Gemini Derivatives را به عنوان یک محصول امنیتی ثبت نشده بر اساس قوانین ملی توصیف کرد.

با وجود این، این کشور همچنان یک مقصد جذاب برای ارزهای دیجیتال است و همچنان یکی از سریع‌ترین اقتصادهای در حال رشد در جهان به حساب می‌آید، با بیش از 11.6 میلیون فیلیپینی که دارایی‌های دیجیتالی دارند و در رتبه دهم پذیرش کریپتو در جهان قرار دارد.

مجله: تصادف NFT و ایگوهای هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی حضور دارند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید