Pepecoin: اتهامات مربوط به معاملات داخلی در بحبوحه سرقت توکن ظاهر شد


تحلیلگر زنجیره ای یازان گزارش داد که دارایی های PEPE در داخل فروخته شده است، با نزدیک به 400 میلیارد PEPE فروخته شده، که مطابق با ریسکی است که تیم Pauly در معرض آن قرار دارد.

Jeremy “Pauly” Cahen، حامی سابق PEPE و پدیده رمزنگاری، اتهامات مربوط به معاملات داخلی علیه تیم Pepecoin را پس از گزارش دزدیده شدن حدود 16 تریلیون توکن PEPE تصحیح کرد. پالی اکنون هویت و فعالیت های کیف پول اعضای تیمش را فاش می کند. تحلیلگران زنجیره ای همچنین به معاملات قابل توجه Pepe Coin که شامل افراد داخلی است اشاره می کنند.

Pauly در به روز رسانی 26 آگوست اعلام کرد گفته شده است که تیم Pepecoin تقریباً 16-17 میلیون دلار توکن PEPE دارد که در 9 کیف پول مختلف توزیع شده است. با کمال تعجب، خودی ها از فروش این منابع اجتناب کردند. در عوض، آنها به طور استراتژیک PEPE را از یک کیف پول صرافی متمرکز (CEX) حذف کردند و موقعیت کوتاه قابل توجهی ایجاد کردند.

احتمالاً با چندین شعبه مجری قانون کار خواهم کرد تا اطمینان حاصل کنم که @Degenharambe و سایر شرکا در تیم @pepecoineth در اسرع وقت به دست عدالت سپرده شوند. طمع و جنایات آنها صدمات زیادی به بسیاری وارد کرده است.»

او همچنین اطلاعات شخصی چند نفر از تیم Pepecoin را فاش کرد و فعالیت های تراکنش های آنها را به تفصیل شرح داد. به گفته Pauly، تیم Pepecoin از جامعه سوء استفاده می کند و استدلال می کند که اظهارات مربوط به کیف پول های چند امضایی و دارایی های PEPE کاملا نادرست است.

به گفته تحلیلگر زنجیره ای Yazan، تجارت داخلی دارایی های PEPE آغاز شده است و تقریباً 400 میلیارد PEPE در حال حاضر فروخته شده است، همزمان با افشای اعضای تیم Pepecoin توسط Pauly. در پاسخ، Yazan از صرافی‌های رمزارز مانند Binance و OKX خواست تا اقداماتی را برای جلوگیری از معاملات داخلی انجام دهند.

مرتبط با: نهنگ PEPE از آخرین فرصت استفاده می کند و 529 هزار دلار توکن می خرد

قیمت Pepecoin روند نزولی را نشان داد و به دلیل فروش های انجام شده توسط تیم Pepe Coin، 15 درصد کاهش یافت. با وجود افزایش کوتاه 10 درصدی، قیمت PEPE نتوانست شتاب خود را حفظ کند و سقوط کرد. این امر فضای منفی حاکم بر جامعه را افزایش داد.

طبق گزارش Coinmarketcap، قیمت PEPE در حال حاضر 0.00000090 دلار است و در 24 ساعت گذشته 7 درصد کاهش یافته است. در این بازه زمانی، قیمت بین 0.00000085 دلار و 0.00000095 دلار در نوسان بود. همچنین کاهش حجم معاملات در 24 ساعت گذشته نشان از کاهش علاقه سرمایه گذاران دارد.

مجله: صرافی های کریپتو واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *