PEPE 15٪ کاهش می یابد زیرا حرکات نشانه های عجیب ترس از کشیدن فرش ایجاد می کند


پس از اینکه توسعه دهندگان حدود 4 درصد از کل عرضه memecoin را بدون هشدار به صرافی ها ارسال کردند، قیمت پپ 15 درصد کاهش یافت.

قیمت Memecoin با تم قورباغه Pepe (PEPE) پس از تغییرات اخیر در کیف پول چند امضایی و انتقال توکن‌های جدید که باعث ترس توسعه‌دهندگان آن شده است، حدود 15 درصد کاهش یافته است.

ادعاها در کنار قیمت منفی در 24 آگوست، زمانی که 16 میلیون دلار توکن Pepe از کیف پول چند امضایی توسعه دهندگان به صرافی های مختلف ارز دیجیتال ارسال شد، رخ داد.

طبق داده‌های Safe Global، متولی بلاک چین، آدرس کیف پول ۱۶ تریلیون توکن Pepe را به سه صرافی و یک آدرس کیف پول تایید نشده منتقل کرده است که حدود ۳.۸ درصد از کل عرضه را تشکیل می‌دهد.

داده‌ها نشان می‌دهد که 8.2 میلیون دلار از Pepe به OKX، 6.5 میلیون دلار به Binance و 434000 دلار به Bybit ارسال شده است و 400000 دلار اضافی به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.

صاحبان کیف پول Multisig Pepe 16 تریلیون PEPE را انتقال دادند. منبع: Secure Global

پس از انتقال 16 تریلیون توکن Pepe به صرافی ها، توسعه دهندگان تغییر جالبی را در کیف پول مولتی سیگ تیم ایجاد کردند. این کیف پول هنوز حاوی 10 میلیون دلار پپه در زمان انتشار بود.

داده های Etherscan نشان می دهد که کیف پول در حال حاضر تنها به دو امضا از هشت امضا نیاز دارد (قبلاً پنج مورد از هشت امضا) برای تعیین اینکه آیا کیف پول منتقل می شود یا خیر.

تغییر در تعداد امضاهای مورد نیاز برای تایید تراکنش ها در کیف پول چند امضایی. منبع: Etherscan

انتقال وجه به ویژه اولین باری است که توکن های Pepe از کیف پول چند امضایی پروژه به صرافی ها ارسال می شوند.

مرتبط با: آیا افت 25 درصدی PEPE، SHIB و APE نشانه ای از تعمیق بازار خرس ارزهای دیجیتال است؟

بسیاری از سرمایه گذاران memecoin پپه را به عنوان memecoin بزرگ بعدی معرفی کردند. برخی پیشنهاد کرده‌اند که وقتی گاو نر بعدی فرا می‌رسد، توکن میم با مضمون قورباغه‌ای این قابلیت را دارد که میم‌کوین اصلی، Dogecoin (DOGE) را «برگرداند».

تحرکات وجوه ناشی از چند امضا ممکن است این تز را برای برخی مشکوک کند.

مجله: چگونه افراد باهوش روی ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند؟ برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *