آیا قیمت PEPE به صفر رسیده است؟ ادعای کشش فرش پپ کوین، ممکوین را در معرض خطر قرار می دهد


برخی از امیدواران Pepecoin شاهد یک بازگشت بزرگ در قیمت PEPE هستند، با داده های زنجیره ای که در روزهای اخیر انباشت قوی را نشان می دهد.

پپ کوین (PEPE) که زمانی ممکوین بسیار سودآور بود، چهار ماه پس از رکورد بالای خود، بیش از 80 درصد کاهش یافته است. کارشناسان فنی پیشنهاد می‌کنند که ممکوین ممکن است در هفته‌ها یا ماه‌های آینده در معرض خطر زیان‌های بیشتر باشد.

پپکوین با اتهامات قالیشویی مواجه است

در 24 آگوست، چندین توسعه‌دهنده سرکش Pepecoin تعداد امضاهای مورد نیاز برای انتقال توکن‌ها از کیف پول‌های چند امضایی را از پنج هشتم به دو هشتم افزایش دادند. آنها سپس 16 میلیون دلار PEPE را به صرافی های رمزنگاری ارسال کردند و ادعا کردند که می خواهند آن را بفروشند.

برخی از تحلیلگران بازار این حرکت ها را نشانه ای از “عقب نشینی” قریب الوقوع دانستند که این نگرانی ها را افزایش داد که قیمت PEPE ممکن است در سال 2023 به صفر برسد.

«کشش‌های فرش» قبلی مانند MULTI، نشانه اصلی پروتکل پل‌سازی زنجیره‌ای Multichain، تقریباً 98 درصد از اوج خود کاهش یافته است. این کاهش تا حدی به دلیل ادعاهایی بود که هک 125 میلیون دلاری Multichain در جولای 2023 بخشی از یک کلاهبرداری گسترده تر بود.

به طور مشابه، در ژوئیه 2023، یک توسعه دهنده رمزنگاری مرتبط با پروژه Encryption AI یک کلاهبرداری 2 میلیون دلاری انجام داد. در نتیجه، رمزنگاری هوش مصنوعی رمزگذاری 0XENCRYPT 99 درصد سقوط کرد و به پایین ترین رقم تاریخ 0.02 دلار رسید.

قیمت PEPE مثلث نزولی مرگبار را ترسیم می کند

تحلیلگر بازار نبراسکا گونر پیشنهاد می کند که قیمت PEPE به زودی به دلیل شکل گیری مثلث نزولی در نمودار چهار ساعته تقریباً به صفر می رسد.

در امور مالی، مثلث نزولی یک الگوی ادامه نزولی است که با تشکیل همزمان مقاومت خط روند نزولی و حمایت خط روند افقی مشخص می شود. این مشکل زمانی حل می شود که قیمت به طور پیوسته به زیر سطح حمایت کاهش یابد و حداکثر ارتفاع مثلث کاهش یابد.

این هدف نزولی را برای مثلث نزولی PEPE نزدیک به صفر می کند.

PEPE امیدوار خرید پایین

در یک یادداشت روشن تر، برخی از سرمایه گذاران PEPE از کاهش قیمت توکن به عنوان فرصتی برای خرید افت استفاده کردند. قابل ذکر است که عرضه توکن های PEPE در دست سازمان هایی با موجودی بین 10000 تا 100000 از 27 آگوست افزایش چشمگیری داشته است.

توزیع عرضه PEPE منبع: Santiment

این عقب ماندگی همچنان ادامه دارد زیرا امیدواران Pepecoin ادعا می کنند که بازار می تواند فشار فروش بیشتر از سوی توسعه دهندگان توکن را تحمل کند.

توسعه دهندگان @pepecoineth 6 درصد از PEPE را در اختیار داشتند و 16T توکن می فروختند که معادل 4 درصد از عرضه است. ثبت شده است Kenobi سرمایه گذار Pepe اضافه می کند:

“هیچ کیف پول دیگری (به جز صرافی ها) بیش از 0.9٪ عرضه را در اختیار ندارد، به جز کیف پول غول پیکر Pepe که در حال حاضر مالک 2٪ است. این یک روند صعودی بلندمدت برای PEPE است. باقی مانده 2٪ را بفروشید!!!

از لحاظ فنی، PEPE در نزدیکی یک منطقه انباشت شناخته شده در حدود 0.00000085 دلار معامله می شود که شاهد افزایش 120 درصدی قیمت در جلسه ژوئن-ژوئیه 2023 بود. بنابراین، با توجه به شاخص قدرت نسبی اشباع فروش (RSI) PEPE، بازار احتمالاً در این سطح بهبود خواهد یافت.

نمودار قیمت روزانه PEPE/USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت PEPE در اینجا جهش کند، هدف صعودی بعدی این است که میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA 50 روزه؛ موج قرمز) به حدود 0.00000121 دلار در سال 2023 برسد که حدود 45 درصد از سطوح قیمت فعلی افزایش یافته است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Yashu Gola

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *