آیا PEPE می تواند بازگردد؟ سرمایه گذاران، تحلیلگران و پپه ماکسیس به این موضوع توجه دارند


کوین تلگراف همچنین با توسعه دهندگانی که گفته می شود پشت یک توکن جدید PEPE هستند مصاحبه کرد و ادعا کرد که توکن جدید “همه چیزی است که توکن قدیمی Pepe باید باشد.”

پپه (PEPE)، بزرگ‌ترین ممکوین جدید در سال 2023، یکی از بدترین سرنوشت‌ها را برای یک دارایی جدید ارز دیجیتال متحمل شده است. پس از آن که توسعه دهندگان ناشناس در 24 آگوست به طور ناگهانی حدود 16 میلیون دلار توکن فروختند، یک اثر جزئی ایجاد شد.

حساب رسمی Pepe X (توئیتر سابق) توضیح داد که این افت به دلیل این است که “سه عضو سابق تیم” پشت سر خود رفته و توکن ها را بدون اطلاع آنها فروخته اند. این حرکت باعث شد تا قیمت پپه تا 26 درصد کاهش یابد. در روزهای بعد بدون وقفه زیاد

پس از آن، سرمایه گذاران کریپتو و علاقه مندان به memecoin هنوز در تعجب هستند که آیا توکن با مضمون قورباغه می تواند امیدوار باشد که به قیمت های قبل از فرش بازگردد یا خیر.

در صحبت با Cointelegraph، Reetika Trades، معامله‌گر ارزهای دیجیتال، با وجود اینکه توسعه‌دهندگان اعتراف کردند که روش فروش آن ایده‌آل نیست، پتانسیل مثبتی را برای PEPE دید. او معتقد است که این رویداد در نهایت “اثرات ناچیزی” بر چشم انداز توکن در دراز مدت خواهد داشت.

او گفت: «این یک memecoin بدون وعده مزایا است، بنابراین ترک برخی از توسعه‌دهندگان تفاوتی در توکن ندارد.

در حال حاضر با فروش بیش از حد سکه ها، خطر تعداد کل سکه های بالقوه ای که توسعه دهندگان می توانند روی مردم پراکنده کنند کاهش یافته است که در دراز مدت سالم تر است.

با این حال، Reetika همچنین اشاره کرد که Pepe یک memecoin بدنام است و استدلال می‌کند که اساساً بی‌ارزش است و ارزش اساسی برای قیمت‌گذاری ندارد. در نتیجه، قیمت‌های memecoin‌ها مستعد نوسانات شدید هستند و هر سرمایه‌گذاری در این دارایی‌ها باید بیشتر شبیه قمار باشد.

به طور مشابه، تاجر با نام مستعار Horse گفت که برداشتن باقیمانده عرضه توکن‌ها از توسعه‌دهندگان فروش یک حرکت سودمند در بلندمدت است، به‌ویژه اگر «تلاش می‌کند» شبیه Dogecoin (DOGE) باشد.

“فکر می کنم باز خواهد گشت”

این افکار در گزارشی از ارائه‌دهنده داده‌های رمزنگاری Kaiko منعکس شد، که بیان می‌کرد نقدینگی memecoin علی‌رغم افت ناگهانی قیمت به طرز شگفت‌آوری خوب است.

با وجود افت ناگهانی، نقدینگی پپه همچنان قوی بود. منبع: Kaiko

محققان کایکو نتیجه می‌گیرند: «به نظر می‌رسد که رها کردن احتمالی این پروژه توسط تیم هنوز حکم اعدام نیست، همانطور که برخی اعلام کرده‌اند.

اما همه قبول ندارند که آینده پپه بسیار درخشان است.

پپه ممکن است برنگردد

تحلیلگران Santiment هشدار دادند که علیرغم اینکه Pepe پس از ادعاهای عقب نشینی، پرطرفدارترین ارز رمزنگاری شده است، سرمایه گذاران باید انتظار “نوسانات بالاتر” را داشته باشند.

معامله گر پیشرو Kaleo، که می گوید امیدوار است Memecoin “کاملاً سقوط کند”، کسی بود که نزولی ترین رویکرد را به Pepe ارائه داد.

پس از اعلام هدایت جدید تیم پپه، کالهئو گفت که در کنار زمین خواهد ماند. با این حال، او اعتراف کرد که پپه احتمالاً “از اینجا به ارتفاعات جدیدی می رود تا از دست من عصبانی شود، زیرا تصمیم گرفتم که قد اخلاقی درک شده را داشته باشم و خودم را از لبه خارج کنم.”

مرتبط با: آیا قیمت PEPE به صفر رسیده است؟ ادعای کشش فرش پپ کوین، ممکوین را در معرض خطر قرار می دهد

در همین حال، پس از آشفتگی با پپه، یک تیم ناشناس تلاش کرده است تا یک اسپین آف دیگر از توکن اصلی Pepe ایجاد کند، که آنها ادعا می کنند که از مشکلاتی که با نسخه قبلی خود به همراه داشت، خالی است.

تیم پشتیبان این پروژه در صحبت با کوین تلگراف، توکن جدید PEPE را «جوهر واقعی» مالی غیرمتمرکز (DeFi) توصیف کرد.

توکن جدید Pepe اساساً همان چیزی است که توکن Pepe قدیمی باید باشد. آنها گفتند غیرمتمرکز، جامعه محور، تیم بدون نشانه و تورم.

مجله: چگونه افراد باهوش روی ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند؟ برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *