پس از فشار اتحادیه، مجوز ماینینگ کریپتو پنسیلوانیا از صورت حساب کسر نمی شود


حامی لایحه، گرگ ویتالی، در عوض مقرراتی را در نظر گرفت که معدنچیان را در معرض الزامات گزارش دهی مداوم برای تصویب این لایحه در کمیته مجلس نمایندگان قرار می دهد.

یکی از نمایندگان مجلس پنسیلوانیا، ممنوعیت دو ساله ماینینگ کریپتو را از این لایحه برای تنظیم مصرف انرژی در صنعت حذف کرد و از اتحادیه ها به عنوان فشار بر این تغییر نام برد.

کمیته منابع زیست محیطی و انرژی مجلس پنسیلوانیا قانون حفاظت از انرژی رمزارزها را با اختلاف اندکی – 13 موافق و 12 مخالف – در 16 اکتبر تصویب کرد، پس از آنکه هیچ تغییری در این لایحه از زمان ارائه به کمیته در 21 ژوئن ایجاد نشد.

گرگ ویتالی، نماینده دموکرات، رئیس کمیته و حامی این لایحه، در همان روز به رسانه محلی پنسیلوانیا کپیتال استار گفت که از سوی رهبران حزب دموکرات تحت فشار قرار گرفته است تا این لایحه را که شامل تعلیق می شود، دنبال نکند.

گزیده ای از لایحه اصلاح شده 1476، که در آن تعلیق دو ساله استخراج کریپتو لغو شد. منبع: مجلس نمایندگان پنسیلوانیا

نماینده ویتالی گفت که تشکیل اتحادیه ها “مخالفت مزمن” با سیاست های محیط زیستی ایجاد می کند و ادعا می شود که اتحادیه ها در جیب همکاران دموکرات او هستند.

“صادقانه بگویم، [the unions have] آنها گوش دموکرات های مجلس نمایندگان را دارند و در از بین بردن اعضایی که در غیر این صورت از سیاست خوب زیست محیطی حمایت می کنند، مهارت دارند.

ویتالی مدعی شد که رای دادن علیه اتحادیه ها اکثریت دموکرات ها در مجلس پنسیلوانیا را به خطر می اندازد و او ترجیح می دهد این لایحه بدون مهلت قانونی تصویب شود تا اینکه اصلا تصویب نشود.

ویتالی افزود: “در شش ماه اولم به عنوان رئیس اکثریت، به سختی یاد گرفتم که تحمل بالایی برای سیاست زیست محیطی قوی وجود ندارد.”

این ممنوعیت دو ساله تایید مجوزهای جدید و تمدید شده برای بهره برداری از تاسیسات ماینینگ کریپتو را متوقف می کند. این لایحه اکنون یک مطالعه تأثیر بر عملیات معدنچیان و الزامات گزارش جدید را معرفی می کند.

مرتبط با: استخراج کنندگان بیت کوین به دنبال منابع انرژی جایگزین برای کاهش هزینه ها هستند

ظرف شش ماه، معدنچیان در ایالت باید اطلاعاتی در مورد منابع انرژی، گزارش‌های انتشار، مصرف انرژی و آب، و همچنین اطلاعاتی در مورد تعداد سایت‌های استخراج معدن و اندازه هر سایت ارائه دهند.

ماینرهای رمزنگاری مستقر در پنسیلوانیا ملزم به ارائه گزارش سالانه خواهند بود. معدنچیان جدیدی که به ایالت می آیند باید همان گزارش را قبل از شروع عملیات ارائه دهند.

استخراج کننده رمزارز Stronghold Digital Mining فروشگاهی را در پنسیلوانیا، سومین ایالت تولید کننده زغال سنگ در ایالات متحده راه اندازی کرده است و دو نیروگاه زغال سنگ سوز را با این فرض که نیروگاه زباله های خود را به انرژی تبدیل می کند تا صدها نیروگاه تولید کند، خریداری کرده است. دکل های استخراج بیت کوین (BTC).

در ماه ژوئیه، معدنچی به دنبال تاییدیه سوزاندن لاستیک های خرد شده برای تولید 15 درصد انرژی مورد نیاز خود بود، اقدامی که به شدت توسط گروه های محیط زیست محلی مخالفت کرد.

شرکت استخراج بیت کوین TeraWulf همچنین دارای یک تاسیسات هسته ای در پنسیلوانیا است.

مجله: کتیبه های تکراری – «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید