پی پال استیبل کوین PYUSD را به کاربران Venmo ارائه می دهد


پلتفرم پرداخت پس از اعلام راه‌اندازی خود در Venmo گفت: PayPal USD “در هفته‌های آینده به طور کامل در دسترس خواهد بود.”

پی پال، یک پردازنده پرداخت پیشرو مستقر در ایالات متحده، اعلام کرد که استیبل کوین PYUSD آن اکنون در Venmo در دسترس است.

این شرکت پرداخت در یک پست وبلاگی در 20 سپتامبر گفت که PayPal USD (PYUSD)، استیبل کوین این شرکت که به دلار آمریکا متصل است، در حال حاضر برای کاربران Venmo در دسترس است و “در هفته های آینده به طور کامل عرضه خواهد شد.” این خبر تقریباً شش هفته پس از اعلام راه‌اندازی استیبل کوین توسط PayPal منتشر شد که در آن زمان اعلام کرد که توسط Paxos Trust منتشر می‌شود و به طور کامل توسط سپرده‌های دلاری آمریکا، اوراق بهادار کوتاه‌مدت خزانه‌داری و معادل‌های نقدی مشابه پشتیبانی می‌شود.

PayPal گفت: «PYUSD در حال حاضر در تجربیات رمزنگاری بومی موجود است و همچنان با رشد اکوسیستم به طور گسترده‌تر گسترش می‌یابد. “در چند هفته پس از عرضه آن در بازار آزاد، PYUSD در حال حاضر در صرافی های منتخبی مانند Crypto.com، Bitstamp، Coinbase و Kraken در دسترس است.”

مرتبط با: استیبل کوین PYUSD جدید پی پال با مشکلات قانونی و «کارایی کمتر» مواجه است

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen در ماه آگوست گزارش داد که تقریباً 90٪ از PYUSD در کیف پول های تحت کنترل Paxos Trust نگهداری می شود. شرکت رمزنگاری BitPay در 12 سپتامبر اعلام کرد که پشتیبانی از PYUSD را با استناد به “خدمات پرداخت و مشارکت جامعه” اضافه خواهد کرد.

پی پال با پذیرش پرداخت دارایی های دیجیتال در سال 2021 و ایجاد رمپ برای پرداخت های وب 3 در سال 2023، به طور پیوسته به فضای کریپتو حمله می کند. وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک، PYUSD را در لیست ارزهای سبز مورد تایید نظارتی خود قرار داده است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید