PYUSD PayPal با پذیرش زودهنگام مبارزه می کند – نانسن


اولین استیبل کوین پی پال امیدها را برای پذیرش و ارتقای بیشتر ارزهای دیجیتال در میان توده ها افزایش داده است. روند پذیرش اولیه تصویر متفاوتی را ترسیم می کند.

داده های زنجیره ای نشان می دهد که استیبل کوین پی پال USD (PYUSD) اخیراً راه اندازی شده است، در جلب توجه با مشکلاتی مواجه است. بر اساس یافته های شرکت تحلیل بلاک چین Nansen، در حال حاضر حدود 90 درصد از PYUSD در کیف پول های Paxos Trust ناشر استیبل کوین نگهداری می شود.

بر اساس این گزارش، دارایی‌های موجود در کیف‌پول‌های صرافی ارزهای دیجیتال حدود ۷ درصد از کل عرضه را تشکیل می‌دهند. موجودی در Kraken، Gate.io و Crypto.com موجود است. نرخ جذب در میان سرمایه گذاران “پول هوشمند” ناچیز است، اصطلاحی که برای توصیف سرمایه گذاران آگاه یا حرفه ای استفاده می شود.

توزیع دارندگان برتر PYUSD پی پال: منبع: نانسن

اولین استیبل کوین پی پال در اوایل آگوست انتظارات زیادی را در صنعت کریپتو افزایش داد. در آن زمان، اعتقاد بر این بود که پذیرش گسترده‌تر از استیبل کوین و معرفی ارزهای دیجیتال به توده‌ها برای اولین بار خواهد بود. اگرچه غول فین‌تک بیش از 350 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد، اما تنها تعداد کمی از آنها از استیبل کوین خود استفاده کرده‌اند یا آن را در کیف‌پول‌های نگهبان خود در هفته اول خود نگه داشته‌اند. بر اساس این گزارش، این اعداد نشان می دهد:

بدیهی است که تقاضا برای PYUSD توسط کاربران کریپتو ناکافی به نظر می رسد در حالی که جایگزین های دیگری وجود دارد (شاید به دلیل هدف قرار دادن PayPal جمعیتی متفاوت).

استخرهای صرافی های غیرمتمرکز مانند PYUSD/wETH و PYUSD/USDC Uniswap کمتر از 50000 سکه هستند. تجزیه و تحلیل بیشتر از دارندگان فردی برتر نشان می دهد که علاقه متوسطی دارند، با اولین مالک برتر مبادله یا قراردادی که کمتر از 10000 دلار PYUSD را در اختیار دارد. به گفته نانسن، صاحب آن پس از فروش سه سکه، استیبل کوین را خرید.

علاوه بر این، داده ها نشان می دهد که کمتر از ده مالک، به استثنای قراردادها یا مبادلات، موجودی بیش از 1000 دلار دارند.

علیرغم افزایش اندک، PYUSD کمتر از سه هفته است که در گردش بوده است. بدون هیچ اعلامی مبنی بر اینکه هنوز در مرحله مقدماتی است راه اندازی شد.

استیبل کوین پی پال به دلار آمریکا و شرکت پکسوس تراست متصل است. صادر می شود. این بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است و به طور کامل توسط سپرده های دلاری، اوراق قرضه کوتاه مدت خزانه داری و معادل های نقدی مشابه پشتیبانی می شود. راه اندازی آن باعث ایجاد مسابقه ای در بین رقبای معتبر ارزهای دیجیتال شد. Circle، شرکت پشتیبان USD Coin (USDC)، این هفته اعلام کرد که در حال گسترش به شش بلاک چین و در دسترس قرار دادن استیبل کوین در 15 شبکه برای افزایش پذیرش است.

داده های CoinMarketCap نشان می دهد که در زمان نگارش این مقاله، USDC دارای ارزش بازاری حدود 25 میلیارد دلار است، در حالی که Tether (USDT) دارای ارزش بازار بیش از 82 میلیارد دلار است.

مجله: چگونه افراد باهوش روی ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند؟ برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *