مدیر عامل بورس اوراق بهادار پاتریشیا از تغییر ساختار بدهی از طریق اسکناس های قابل تبدیل خبر می دهد


مدیر عامل پاتریشیا همچنین توضیح داد که این سهام توسط یک امین شخص ثالث مورد اعتماد دارای مجوز از کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) برای اطمینان از شفافیت کامل مدیریت می شود.

پس از راه‌اندازی توکن پاتریشیا (PTK) که توسط پاتریشیا، یک صرافی ارز دیجیتال نیجریه، برای مشتریان برای مدیریت بدهی‌هایشان صادر شد، مدیر اجرایی (مدیرعامل) صرافی، فجیرو هانو، تأیید کرد که مشتریان اکنون این گزینه را دارند که خود را تبدیل کنند. منابع مالی. پاتریشیا بابت سهامش بدهکار بود.

طبق بیانیه مدیرعامل، این فرآیند جزء جدایی ناپذیر استراتژی جمع آوری سرمایه و سازماندهی مجدد بدهی شرکت است. پاتریشیا در پیش‌بینی راه‌اندازی مجدد برنامه آتی شرکت و در آماده‌سازی برای ابتکار عمل جمع‌آوری سرمایه، به کاربران خود این فرصت را می‌دهد تا با تخفیف مقرون به صرفه، توکن‌های بدهی خود را به اسکناس‌های قابل تبدیل تبدیل کنند.

همچنین فاش کرد که این سهام توسط یک امین شخص ثالث مورد اعتماد دارای مجوز از کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) برای اطمینان از شفافیت کامل مدیریت خواهد شد.

اما به نظر می رسد که این گزینه برای برخی از کاربران مضطرب که به یکی از فروشگاه های وابسته به پاتریشیا مراجعه کرده اند تا پرونده خود را مطرح کنند اما با هیچ کس ملاقات نکرده اند، خوشایند نیست. در یک ویدیو ساخت کاربران مضطرب در پلتفرم اجتماعی X (توئیتر سابق) در حال پرسه زدن در ساختمان خالی و اظهارنظرهایی هستند که نشان دهنده نارضایتی خود از وضعیت فعلی است.

هانو در صحبت با کوین تلگراف اظهار داشت که محتوای ویدیویی گمراه کننده و مضر است زیرا این شرکت یک ساختار کاملاً از راه دور را اداره می کند. او اظهار داشت که دفتر موجود در این ویدئو یک مرکز نوآوری است که در سال 2022 برای ارائه فضاهای کاری رایگان به توسعه دهندگان و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال تاسیس و اعلام شد، زیرا پاتریشیا به طور فعال از این دفتر فعالیت نمی کند.

هنگامی که از هانو در مورد راه حل فعلی برای کاربرانی که هنوز نمی توانند پول خود را برداشت کنند، پرسیده شد که برنامه Patricia که در شرف راه اندازی مجدد است، در حال حاضر در مرحله آزمایش بتا است و دعوت نامه ای برای مشتریان ارسال شده است تا قبل از آن برنامه را تجربه کنند. برای عموم منتشر می شود. تعداد کمی از مشتریانی که فرآیند آزمایش را ترجیح می دهند در حال حاضر از PUTX خود استفاده می کنند.

مرتبط با: دولت نیجریه با کمک مالی 290 هزار دلاری از استارت آپ های هوش مصنوعی حمایت می کند

به گفته هانو، کاربران پاتریشیا همچنین به مشتریان خود از برنامه این شرکت برای افزایش حجم موجودی خود به محض بازگشایی اطلاع داده اند.

این توسعه به دنبال تحولات قبلی شرکت است افشای در می 2023، یک نقض امنیتی رخ داد که منجر به از دست رفتن سرمایه شد. اگرچه ادعا شده بود که وجوه مشتریان تحت تأثیر قرار نگرفته است، کاربران پلتفرم از ماه آوریل برای دسترسی به وجوه خود با مشکلاتی مواجه شده اند.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید