گزارش پارلمانی به کانادا توصیه می‌کند صنعت بلاک چین را بشناسد، استراتژی‌سازی کند


نمایندگان مجلس در نوآوری بلاک چین، کانادا را بالاتر از وزن خود می کوبند، اما به این نتیجه می رسند که برای رونق این صنعت باید کارهای بیشتری انجام شود.

گزارش کمیته مجلس عوام کانادا توصیه کرد که این کشور “بلاک چین را به عنوان یک صنعت پر رونق به رسمیت بشناسد” و تمام اقدامات لازم را انجام دهد. او گفت: «مراحل زیادی لازم است.

این گزارش پس از مطالعه کمیته دائمی صنعت و فناوری مجلس عوام کانادا که شامل پنج جلسه و تعداد زیادی شاهد و جلسات توجیهی بود، منتشر شد. در این گزارش موارد استفاده از بلاک چین از جمله ارزهای دیجیتال، زنجیره تامین و استفاده های بخش عمومی و همچنین نوآوری های مالی غیرکریپتو مشخص شده است.

یکی از شاهدان این کمیته در زمینه نوآوری و ظرفیت کارآفرینی در بلاک چین گفت: “کانادا از وزن خود بالاتر است.” در سال 2021، 2.5 درصد از مشاغل بزرگ کانادایی از بلاک چین استفاده کردند، در حالی که کمتر از 1 درصد از مشاغل کوچک و متوسط ​​از بلاک چین استفاده کردند. برآورد شاهدان از تعداد کانادایی‌های شاغل در صنعت بلاک چین در سال 2020، 16000 نفر را تخمین زد و شاهد دیگری تخمین زد که شرکت‌های ارزهای دیجیتال در سال 2022، 13000 کانادایی را استخدام کرده‌اند.

مطالب مرتبط: رگولاتور کانادایی موضع خود را در مورد سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال و وام دادن به صندوق های سرمایه گذاری مشترک توضیح می دهد.

این گزارش به نقل از شاهدان اعلام کرد که “سکوهای معاملاتی ارزهای دیجیتال به اندازه کافی تنظیم شده اند تا از مصرف کنندگان در برابر خطرات ناشی از پلتفرم های خارجی محافظت کنند.” او به فروپاشی پلتفرم تجاری QuadrigaCX کانادا در سال 2019 برای بسیج رگولاتورها اشاره کرد. تلاش او ادامه دارد:

“این افزایش علاقه از سوی تنظیم کننده های کانادا به طور کلی است [in] مطابق با تحولات سایر حوزه های قضایی».

این گزارش همچنین اشاره کرد که در حالی که مسائل در مقیاس بزرگ توجه رسانه ها را به خود جلب می کند، مصرف کنندگانی که می خواهند در مقیاس کوچک وارد بازار ارزهای دیجیتال شوند نیز اغلب توسط بازیگران بد هدف قرار می گیرند.

این گزارش «شناخت» نقش بلاک چین در کانادا را توصیه کرد که منجر به 15 توصیه دیگر شد که از آنجا دنبال شد. در این گزارش اشاره شده است که به وضوح بیشتر مقرراتی نیاز است و دولت باید یک استراتژی ملی را همراه با شرکت کنندگان در صنعت ایجاد کند. این گزارش به طور خاص به مقررات استیبل کوین اشاره می‌کند و اشاره می‌کند که حتی شاهدان کمیته نمی‌توانند در مورد اوراق بهادار بودن استیبل کوین‌ها به توافق برسند.

مجله: راهنمای رمزنگاری شما در تورنتو: شهر کریپتو
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *