Pancakeswap Transak را برای مشارکت فیات در چندین زنجیره ادغام می کند


Pancakeswap اکنون به کاربران اجازه می دهد تا از طریق Transak از طریق کارت نقدی، Google Pay، Apple Pay و غیره، رمزنگاری را خریداری کنند.

این شرکت در 21 سپتامبر اعلام کرد که Pancakeswap صرافی غیرمتمرکز اکنون Transak را به عنوان یک ارائه دهنده در برگه “خرید کریپتو” خود ارائه می دهد و به کاربران Pancakeswap یک گزینه اضافی در هنگام مبادله رمزنگاری ارائه می دهد. Mercuryo و Moonpay قبلاً ارائه دهندگان این ویژگی بودند و Transak را به سومین تبدیل کردند. ارائه دهنده اضافه خواهد شد.

عنوان: برگه خرید ارز دیجیتال با تعویض پنکیک. منبع: Pancakeswap

Pancakeswap یک صرافی رمزنگاری غیرمتمرکز چند زنجیره ای (DEX) است. BNB Chain در 8 شبکه بلاک چین مختلف از جمله اتریوم، پایه، Polygon zkEVM و غیره در دسترس است. بر اساس پلتفرم تجزیه و تحلیل کریپتو DeFi Llama، بیش از 1.3 میلیارد دلار ارز دیجیتال در قراردادهای خود قفل شده است و بیش از 150 میلیارد دلار در حجم روزانه تولید می کند.

مانند تمام DEX ها، Pancakeswap به تنهایی نمی تواند تبدیل فیات به کریپتو را انجام دهد. برای استفاده از صرافی، کاربران ابتدا باید ارز دیجیتال را در کیف پول خود داشته باشند. تیم توسعه اخیراً ویژگی «خرید کریپتو» را برای رفع این مشکل با اجازه دادن به کاربران برای پیوستن به ارائه‌دهندگان شخص ثالث مانند Mercuryo، Moonpay و اکنون Transak پیاده‌سازی کرده است. Transak ادعا می کند که با بیش از 350 برنامه Web3 ادغام می شود و آن را به یکی از در دسترس ترین سرویس های رمزنگاری داخلی تبدیل می کند.

طبق این اعلامیه، Transak بیش از 20 گزینه پرداخت مختلف متناسب با نیازهای جهانی، از جمله کارت‌های نقدی، Google Pay، Apple Pay، حواله‌های سیمی و موارد دیگر را ارائه می‌کند و به کاربران Pancakeswap 9 ارز دیجیتال مختلف در هفت بلاک چین مختلف ارائه می‌کند. شبکه های. .

مرتبط با: MetaMask ویژگی را برای فروش ETH برای فیات راه اندازی کرد

سرآشپز موچی، رهبر با نام مستعار Pancakeswap، اظهار داشت که این ادغام به تسهیل استفاده از پروتکل های مالی غیرمتمرکز کمک می کند:

“[I]ضروری است که نقاط ورودی ساده اما قوی باقی بمانند. “تخصص ترانساک در تقویت فیات، همراه با قابلیت های پلت فرم PancakeSwap، نوید دوره ای را می دهد که در آن غواصی در امور مالی غیرمتمرکز برای همه بصری و بدون مانع است.”

Pancakeswap یک بازی web3 به نام “حافظان پنکیک” را در 30 می راه اندازی کرد. این بازی مزایای بیشتری را برای دارندگان کیک توکن حکومتی DEX فراهم می کند. نرخ تورم توکن با رای مدیریتی در ماه آوریل به 3-5 درصد کاهش یافت.


نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید