خوش بینی در مورد فروش 160 میلیون دلاری توکن های OP به 7 خریدار از طریق فروش خصوصی


شبکه خوش بینی اعلام کرد که 116 میلیون توکن OP را در یک سری فروش برنامه ریزی شده به فروش خواهد رساند.

راه حل مقیاس پذیری لایه 2 اتریوم Optimism (OP) اعلام کرد که قصد دارد 116 میلیون توکن OP را به هفت خریدار خصوصی برای اهداف مدیریت خزانه داری بفروشد.

با قیمت های فعلی، فروش شاهد تغییر دست توکن های OP به ارزش 159 میلیون دلار خواهد بود.

مقداری ناظران در حالی که نگرانی وجود دارد که فروش به قیمت‌های پایین منجر شود زیرا Optimism توکن‌های خود را به بازار “ریخته است”، بعید به نظر می‌رسد که فروش توکن به دلیل خصوصی بودن فروش، تاثیر قابل‌توجهی بر قیمت OP داشته باشد.

علاوه بر این، توکن ها از بخش تخصیص نشده خزانه توکن OP به دست می آیند. این بدان معنی است که آنها بخشی از عرضه در گردش نیستند.

قیمت توکن خوش بینی (OP) در 30 روز گذشته. منبع: CoinGecko

همانطور که در وب سایت Optimism توضیح داده شده است، توکن ها مشمول یک دوره قفل دو ساله هستند، به این معنی که خریداران نمی توانند آنها را در بازارهای ثانویه بفروشند.

با این حال، خریداران مجاز به انتقال توکن ها به اشخاص ثالث مستقل برای اهداف مدیریتی بودند.

مرتبط با: USD Coin رسما به شبکه های Base و Optimism گسترش می یابد

به گفته Optimism، این فروش بخشی از طرح اولیه آن است و به طور کامل در “بودجه اولیه کاری 30٪ از عرضه اولیه توکن” گنجانده شده است.

این فروش تنها دو روز پس از آن صورت می‌گیرد که Optimism سومین ایردراپ خود را اعلام کرد، که در آن 19.4 میلیون توکن OP به بیش از 31000 آدرس درگیر در فعالیت‌های هیئت مرتبط با Optimism Collective، سازمان غیرمتمرکز مستقل شبکه (DAO) اختصاص یافت.

Optimism، Polygon و Arbitrum پرکاربردترین راه حل های مقیاس بندی لایه 2 در صنعت هستند.

با وجود عقب ماندن از Arbitrum از نظر TVL، Optimism شاهد بود که مجموع تراکنش های خود در ماه اوت نسبت به Arbitrum کوتوله شد. به نظر می رسد که این تا حد زیادی به دلیل افزایش فعالیت در Worldcoin، جعبه شنی Coinbase و پروژه احراز هویت باشد.

مجله: آیا DAO ها بیش از حد هایپ شده و غیرقابل استفاده هستند؟ درس هایی از خط مقدم
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید