توکن Optimism OP در هفته قبل از باز کردن قفل 30 میلیون دلاری، 10 درصد کاهش می یابد


خوش بینی در هفته تا 10 درصد کاهش یافت که منجر به بازگشایی توکن برنامه ریزی شده ای شد که شاهد انتشار 24 میلیون توکن OP خواهیم بود.

قیمت توکن OP بومی Optimism در بین 50 ارز رمزپایه برتر با کاهش 10 درصدی در هفته قبل از باز شدن توکن 30 میلیون دلاری روبرو شده است.

طبق داده‌های پلتفرم توکنومیکس Token Unlocks، 24.16 میلیون توکن OP قرار است در 30 سپتامبر باز شوند که تقریباً 3 درصد از عرضه در گردش را تشکیل می‌دهند.

بازگشایی رمز بعدی OP برای 30 سپتامبر برنامه ریزی شده است. منبع: Token Unlock

با قیمت‌های فعلی، پیش‌بینی می‌شود که توکن‌های OP به ارزش کمی بیش از 30 میلیون دلار در بازگشایی عرضه شوند که 15.49 میلیون دلار به شرکت‌کنندگان اصلی و 14.26 میلیون دلار به سرمایه‌گذاران اختصاص می‌یابد.

رویدادهای بازگشایی توکن بخش اصلی بسیاری از پروژه‌های ارزهای دیجیتال بزرگ را تشکیل می‌دهند. بسیاری از تیم‌ها ترجیح می‌دهند توکن‌ها را به‌تدریج منتشر کنند تا اینکه همه آنها را یک‌باره آزاد کنند. با این حال، به طور کلی، رویدادهای بازگشایی از نظر سرمایه‌گذاران به‌عنوان محتمل است که با عرضه‌ی جدید توکن‌ها برای فروش، قیمت‌ها را تحت فشار قرار دهند.

قیمت توکن OP طی پنج ساعت گذشته اندکی بهبود یافته است. منبع: CoinGecko

با توجه به داده‌های قیمت CoinGecko، قیمت توکن OP در حال حاضر پس از تجربه یک رشد کوتاه 3 درصدی در 5 ساعت گذشته، در حال حاضر با قیمت 1.26 دلار معامله می‌شود.

مرتبط با: معاملات خوش بینانه از Arbitrum پیشی گرفته است، اما چه چیزی پشت افزایش کاربران است؟

هفته گذشته در 21 سپتامبر، Optimism اعلام کرد که به عنوان بخشی از فروش برنامه ریزی شده، 160 میلیون دلار توکن OP را به فروشندگان خصوصی می فروشد.

خوش بینی در 19 سپتامبر اعلام کرد این سومین ایردراپ شبکه است، با 19.4 میلیون توکن OP اختصاص داده شده به بیش از 31000 آدرس که در فعالیت های نمایندگی مربوط به سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO)، Optimism Collective، شرکت دارند.

آسیایی اکسپرس: Scandals, Mt. کارکنان JPEX از رویداد در میان مشکلات Gox و ارز دیجیتال Diners Club فرار می کنند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید