اپرا و راک برای قربانیان آتش‌سوزی مائوئی کمک‌های ارز دیجیتال جمع‌آوری می‌کنند


راک و اپرا وینفری صندوق جامعه مائویی را برای حمایت مالی مستقیم از افراد آسیب دیده از فاجعه تأسیس کردند.

انجمن کریپتو به عنوان یک موسسه خیریه می‌پیوندد که توسط افراد مشهور لیست A اپرا وینفری و دواین “The Rock” جانسون تامین می‌شود تا از جامعه مائویی حمایت کند و کمک‌های مالی را به ارزهای دیجیتال می‌پذیرد.

در اوایل آگوست 2023، مجموعه ای از آتش سوزی ها در جزیره مائویی هاوایی رخ داد که بیش از 2500 هکتار را سوزاند و خسارات مادی و جانی زیادی به بار آورد. راک و اپرا صندوق جامعه مائویی را برای ارائه حمایت مالی مستقیم به افراد آسیب دیده از فاجعه تأسیس کردند.

راک در توییت خود تایید کرد که 100 درصد کمک های مالی به قربانیان خواهد رسید و افزود:

هر فرد بالغ ساکن در منطقه آسیب دیده که در اثر آتش سوزی در لاهاینا و کولا آواره شده است، واجد شرایط دریافت 1200 دلار در ماه برای کمک به آنها در طول این دوره بهبود است.

صندوق جامعه مائویی کمک‌های مالی را در قالب‌های فیات و ارزهای دیجیتال می‌پذیرد. این صندوق علاوه بر پذیرش کمک‌های فیات از سراسر جهان، کمک‌های مالی را در بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH) و Doge (DOGE) در میان بسیاری از گزینه‌های دیگر نیز می‌پذیرد.

جمع آوری کمک های مالی رمزنگاری برای آتش سوزی های جنگلی مائوئی. منبع: eifoundation.org

همانطور که اپرا توضیح می دهد، هدف از انتقال کمک های مالی مستقیم به بازماندگان این است که به آنها اجازه دهیم در مسیر عادی تصمیم بگیرند. او افزود: «هدف ما این است که مردم بتوانند مؤسسات خود را داشته باشند و برای خودشان تصمیم بگیرند که چه نیازهایی دارند و چه نیازهای خانواده‌شان است».

مرتبط با: کودکان قهرمان اوکراینی به کمک شما نیاز دارند: به صورت ارز دیجیتال کمک مالی کنید

در راستای تلاش‌های حمایتی سلبریتی‌های A-list، بسیاری از تلاش‌های امدادی به دنبال کمک به قربانیان آتش‌سوزی هستند.

All Hands and Hearts، یک سازمان امدادرسانی در بلایای طبیعی، برای کمک به ساکنان محلی Maui در پی آتش‌سوزی‌ها، کمک‌های ارز دیجیتال و فیات جمع‌آوری می‌کند.

اولگا روجیرو، رئیس ادغام سازمانی و رویدادها در All Hands and Hearts، گفت: «کمک‌های ارزهای دیجیتال، مانند سایر انواع کمک‌ها، به ارائه پشتیبانی مورد نیاز پس از آتش‌سوزی‌های ویرانگر کمک می‌کنند. صنعت کریپتو به تعامل با جوامع نیازمند در سراسر جهان ادامه می دهد.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *