OpenAI ChatGPT Enterprise 4 برابر نسخه مصرف کننده را راه اندازی کرد


OpenAI همچنین ادعا می کند که دو برابر سریعتر از GPT-4 با حفظ حریم خصوصی و استانداردهای امنیتی پیشرفته است.

OpenAI، خالق ابزار هوش مصنوعی ChatGPT، ChatGPT Enterprise را منتشر کرده است، نسخه ظاهرا سریع‌تر، ایمن‌تر و قدرتمندتر از چت بات برای مشاغل.

در پستی به تاریخ 28 آگوست، این شرکت اعلام کرد که ChatGPT Enterprise دسترسی نامحدود با سرعت عملکرد تا دو برابر GPT-4 را ارائه می دهد و می تواند 32000 پنجره محتوای رمزی را برای ورود پردازش کند.

از آنجایی که یک نشانه با تقریباً 4 کاراکتر متن انگلیسی مطابقت دارد، 32000 مدل می توانند تقریباً 24000 کلمه متن را در یک ورودی تکثیر کنند. که حدود چهار برابر بیشتر از GPT-4 استاندارد است.

OpenAI می‌گوید ChatGPT Enterprise همچنین استانداردهای حریم خصوصی و امنیتی GPT-4 را بهبود می‌بخشد، زیرا از داده‌های شرکت برای آموزش مدل‌های OpenAI استفاده نمی‌کند و با SOC 2، استانداردی برای مدیریت داده‌های مشتریان، سازگار است.

OpenAI گفت که محصول سازمانی به دنبال «تقاضای بی‌سابقه» برای محصولات ChatGPT از زمان عرضه آن در 30 نوامبر، با بیش از 80 درصد از شرکت‌های Fortune 500 از ابزار هوش مصنوعی تا حدی استفاده شده است:

“[They] ما از ChatGPT برای ایجاد ارتباطات واضح تر، سرعت بخشیدن به وظایف کدنویسی، کشف سریع پاسخ به سوالات پیچیده تجاری، کمک به کارهای خلاقانه و بسیاری موارد دیگر استفاده می کنیم.”

مرتبط با: آکادمی درباره اتهامات ChatGPT در مورد سوگیری سیاسی جناح چپ اختلاف نظر دارد

OpenAI همچنین در حال کار بر روی یک ابزار تجاری سلف سرویس است که به ChatGPT اجازه می دهد دانش خود را به داده های یک شرکت گسترش دهد.

شرکت‌های ارزهای دیجیتال به آزمایش هوش مصنوعی به عنوان راهی برای حل مشکلات بی‌شمار، از مقابله با تغییرات آب و هوا گرفته تا شفافیت بیشتر در صنعت موسیقی و تامین امنیت حریم خصوصی داده‌ها در زنجیره ادامه می‌دهند.

مجله: AI Eye: اپل هوش مصنوعی تلفن همراه را بهبود می بخشد، معامله موسیقی جعلی عمیق، GPT-4 را هیپنوتیزم می کند
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *