مدیر اجرایی OKX می‌گوید KYC “نقاط” را افزایش می‌دهد و سرمایه واقعی را برای ارزهای دیجیتال به ارمغان می‌آورد: Blockchain Economy Dubai 2023


Lennix Lai، مدیر بازرگانی جهانی OKX، به Cointelegraph گفت که آوردن سرمایه گذاران مالی سنتی به این فضا مستلزم افزایش استانداردهای انطباق است.

در حالی که برخی از حوزه‌های فضای کریپتو بر حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن تمرکز دارند، برخی دیگر بر افزایش استانداردها در فضا و آوردن بازیکنان سنتی و سرمایه بیشتر به دنیای دارایی‌های دیجیتال تمرکز دارند.

کوین تلگراف با Lennix Lai، مدیر ارشد تجاری جهانی صرافی ارز دیجیتال OKX، در اجلاس اقتصاد بلاک چین که اخیرا در دبی برگزار شد، صحبت کرد. در طول این تماس، مدیر اجرایی در مورد موضوعات مختلفی از جمله تفاوت‌های بین کار در امور مالی سنتی و رمزنگاری، نحوه مدیریت OKX با موج صرافی‌هایی که چک‌های اجباری «مشتری را بشناسید» (KYC) مدیریت می‌کند، و اینکه چگونه صرافی در حال عبور از تغییرات سریع است بحث کرد. چشم انداز نظارتی

ازرا رگوئرا از لای و کوین تلگراف در اجلاس اقتصاد بلاک چین در دبی

لای و ازرا رگوئرا از کوین تلگراف در اجلاس اقتصاد بلاک چین در دبی. منبع: جوانا الحمرا

به گفته لای، کریپتو بسیار سرگرم کننده تر از امور مالی سنتی است. لای که قبلاً در شرکت‌های سنتی کار کرده است، گفت که فرآیندهای زیادی در دنیای مالی قدیمی وجود دارد که به اعتقاد او ناکارآمد هستند. او توضیح داد:

«نوآوری در امور مالی سنتی نسبتاً دشوار است. در کریپتو این بسیار بهتر و کارآمدتر است. و از نظر هزینه بسیار ارزان تر است. بنابراین می بینید که سرعت بسیار سریعتر است و ما اکنون می توانیم به مخاطبان بسیار بیشتری نسبت به امور مالی سنتی خدمت کنیم.

وقتی مشکلات پیش می‌آید، مدیر می‌گوید حتی اگر راه‌حل‌ها واضح باشد، قبل از حل مشکلات در امور مالی سنتی، اصطکاک داخلی و خارجی زیادی وجود دارد. علاوه بر این، لای گفت که مسائل نظارتی وجود دارد که باید قبل از ارائه راه حل در نظر گرفته شود.

وقتی صحبت از رمزنگاری به میان می‌آید، لای به کوین‌تلگراف گفت که قانون‌گذاران تقریباً قوانین و انتظارات مشابهی را با هدف حمایت از مصرف‌کنندگان به اشتراک می‌گذارند. این مجری گفت که پیمایش مقررات مختلف در حوزه های قضایی مختلف در سراسر جهان نیازمند تحقیقات گسترده و نقشه برداری از الزامات مختلف است.

لای سخنرانی اصلی را در رویداد Blockchain Economy Summit دبی ارائه می کند

لای سخنرانی اصلی را در رویداد Blockchain Economy Summit دبی انجام می دهد. منبع: کوین تلگراف

سطوح مختلف الزامات، سطوح مختلف مقررات. اما من فکر می کنم همه تنظیم کننده ها قوانین و انتظارات مشابهی دارند. او گفت: «به عنوان مثال، آنها می خواهند از مشتریان محافظت کنند، آنها می خواهند تجارت را کنترل کنند، آنها می خواهند تبعیض مشتری را داشته باشند.

مطالب مرتبط: چگونه OKX ستاره F1 دنیل ریکاردو را متقاعد کرد که ترویج رمزارز بی خطر است؟

وقتی از لای در مورد OKX به دنبال روند معرفی KYC اجباری در صرافی پرسیده شد، لای گفت که نیاز به “بالا بردن سطح” در کریپتو، مشابه امور مالی سنتی وجود دارد. به گفته این مدیر، این کار به قول او «سرمایه واقعی و پول اصلی» را وارد فضا خواهد کرد. او توضیح داد:

ما بازار واقعی را به این ترتیب رشد می‌دهیم، زیرا اگر استاندارد انطباق شما نتواند مطابق با امور مالی سنتی باشد یا به نحوی به زبانی مشابه امور مالی سنتی صحبت کند، علیرغم علاقه و نوآوری ما، هرگز نمی‌توانند سرمایه‌گذاری کنند یا سرمایه را وارد فضا کنند. ”

به گفته لای، KYC اولین سطح و اولین گام در تلاش برای ارتقای استاندارد انطباق در فضا است تا سایر بازیگران دنیای مالی را در خود جای دهد.

مجله: 3 میلیون دلار OKX airdrop، بررسی 1 ساعته در 3AC، Binance AI — Asia Express


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید