NYDFS خواستار بازخورد عمومی در مورد دستورالعمل‌های پیشنهادی نظارتی ارزهای دیجیتال است


این پیشنهادها شامل استانداردهای سخت گیرانه تری در ارزیابی ریسک برای شرکت های رمزنگاری و همچنین چارچوبی برای تخصیص پروژه های توکن به لیست سبز NYDFS بود.

دپارتمان خدمات مالی ایالت نیویورک یا NYDFS از مردم خواسته است تا در مورد پیشنهادی با هدف تقویت الزامات نظارتی برای شرکت های رمزنگاری فعال در ایالت بازخورد ارائه دهند.

در اطلاعیه 18 سپتامبر، NYDFS گفت، سرپرست آدرین هریس، پیشنهادهای راهنمایی را برای «معیارهای پیشرفته برای رویه‌های فهرست‌بندی و حذف سکه»، علاوه بر چارچوبی «برای شناسایی سکه‌ها یا نشانه‌ها» در فهرست سبز تنظیم‌کننده، صادر کرد. این پیشنهاد شامل موارد زیر بود: پیشنهادهایی برای استانداردهای بالا با تمرکز بر ریسک های مالی غیرقانونی، حقوقی، شهرت، بازار و نقدینگی و ریسک های نظارتی.

هریس گفت: «از زمان پیوستن به DFS، اطمینان از اینکه قابلیت‌های نظارتی و عملیاتی وزارت همگام با پیشرفت‌های صنعت برای محافظت از مصرف‌کنندگان و بازارها هستند را در اولویت قرار داده‌ام. در کمتر از دو سال، تیم خود را متشکل از بیش از شصت متخصص با تجربه ایجاد کردیم، حمایت از مصرف‌کننده و صنعت را ایجاد و توسعه دادیم و با سیاست‌گذاران در سراسر جهان درگیر شدیم.»

مرتبط با: Coinbase گزارش داد: 19 درصد از نیویورکی ها صاحب ارز دیجیتال هستند

در زمان انتشار، لیست سبز NYDFS برای توکن ها شامل بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و استیبل کوین های مختلف صادر شده توسط Gemini و PayPal بود. این اطلاعیه همچنین به دنبال تصویب قوانینی است که به NYDFS اجازه می دهد تا هزینه های حسابرسی شرکت های رمزنگاری دارای مجوز فعال در نیویورک را ارزیابی کند.

از سال 2015، شرکت‌های رمزنگاری فعال در نیویورک تا حد زیادی ملزم به درخواست مجوز BitLicen از طریق NYDFS هستند. فهرست رگولاتوری نشان داد که پلت فرم معاملاتی eToro آخرین موردی است که در ماه فوریه مجوز دریافت کرده است و بیش از 30 شرکت در ایالت مجوز دارند.

مجله: شهر رمزنگاری: راهنمای نیویورک
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *